PIP Camera
4.8 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Xolo Q710s

опис:

Додаток PIP Camera це редактор фотографій для андроїда в якому ви зможете змінювати наявні на вашому пристрої фотографії, роблячи їх оригінальними і «креативними». Підготували додаток в студії Fotoable, Inc., Причому, це далеко не перший їхній проект на тему редагування фотографій, проте, наймасштабніший на даний момент. Що цікаво - скачали додатку вже понад 50 мільйонів людей, що досить багато для цього формату, а що найголовніше - це значить, що додаток дійсно цікаве!

Що може багатьох зацікавити - це додаток пропонує не тільки різні фільтри для фотографій і можливість створювати колажі, воно дуже добре орієнтоване на популярні сьогодні «селф», до яких можна прилаштовувати прикольні рамки і деякі інші елементи, які зроблять їх ще більш милими ... що знову ж вам сподобається - рамок тут дуже багато, реально багато!

Особливості програми:

  • можна фотографувати з програми або імпортувати зображення з галереї
  • велика кількість рамок самих різних стилів
  • кілька режимів роботи камери
  • більше двох сотень варіантів для колажів
  • більше двох десятків фільтрів для зміни фотографій
  • бібліотеки обіцяють регулярно поповнювати
  • програма має зручні можливості щоб відразу поділитися отриманими шедеврами з друзями в соціальних мережахНедоліки програми:

  • да безкоштовне, але реклами величезна кількість і вона дуже нав'язлива


Підсумок: якщо любите колупатися з фотографіями або робите багато «селф», то вам можна сміливо порекомендувати додаток PIP Camera, а якщо реклама буде заважати занадто сильно, то за невелику плату можна її відключити, в цілому - стандартна схема. Так що, якщо набридли нудні фотографії або «селф» - качайте додаток і здивуєте своїх друзів його унікальними можливостями;)


Реклама

завантажити PIP Camera 4.8.5 для Xolo Q710s

Нове в цій версії
Performance improvements.
Загальна інформація
версія 4.8.5 (185)
дата завантаження 2018-09-06 10:46
Розмір 43.68 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
4.8★ 96%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2016/11/23 12:24
Інші програми для Xolo Q710s

Xolo Q710s

Xolo Q710s версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: MediaTek MT6572M)
екран: 4.50", 540x960
Розміри: мм

Схожі програми:
© 2011-2017 mob-core.com  |