AnyBalance
1.7 (13)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Xolo Q710s

опис:

Сьогодні навіть у самого звичайної людини є купа рахунків у різних системах, будь то рахунок мобільного оператора, а то й кількох, рахунки в банку, рахунки на балансі інтернет-провайдера, рахунки в електронних валютах і багато іншого. Часом відстежувати всі стани і переміщення своїх фінансах буває дуже складно, скрізь свої окремі сайти, паролі та інші особливості, але дана програма допоможе вам об'єднати всю інформацію в одному місці! Так само якщо ви знайомі з програмуванням, то в разі відсутності потрібного вам постачальника ви можете зробити його самостійно! У програмі є ділянки з відкритим кодом якраз для таких ситуацій. Але якщо ви далекі від розробки віджетів, не переживайте, користуватися програмою можна і без цього, тим більше тут вже є понад восьми сотень всіляких місць де ви можете зберігати ті чи інші фінанси. Кількість же цих провайдерів постійно збільшується, в цілому програма взагалі зростає і поширюється, стаючи краще і зручніше з кожним днем! Причому ви зможете перевіряти не тільки рахунки мобільних операторів, але і відстежувати поштові відправлення і контролювати рахунок на закордонних сервісах, так як PayPal, наприклад.
Все що потрібно від вас - знайти потрібного постачальника і правильно вказати логін і пароль для входу в систему, при цьому не варто переживати за безпеку, вона тут на найвищому рівні, так що всі ваші секрети залишаться тільки вашими.


Можливості програми AnyBalance:

  • ваші баланси можуть регулярно оновлюватися у фоновому режимі, потрібно тільки задати інтервал того як часто ви цього хочете
  • є маса настроюються повідомлень які можуть повідомляти про закінчення коштів, датах або лімітах які ви досягли
  • в програмі зберігаються всі історії операцій
  • є кілька варіантів віджетів
  • наявні акаунти можна архівувати і зберігати

Реклама

завантажити AnyBalance 3.10.817 для Xolo Q710s

Нове в цій версії
Refresh All button is always on screen
Manual account refresh tries to start immediately
Added Days without change indicator in account details
Added "Counter has not changed for a time" notification
Bugs fixes

Previous version:
Searching accounts by name
Enabled bulk account import (Preferences/Advanced/Export)
New account history and graph screens
Double tap graph to enlarge it
History is now available during account refresh
Added possibility to remove history points
Загальна інформація
версія 3.10.817 (817)
дата завантаження 2018-10-11 22:20
Розмір 1.07 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.2+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати текстові повідомлення (SMS або MMS)

Дозволяє програмі читати SMS-повідомлення, які зберігаються на пристрої чи SIM-карті. Програма може читати всі SMS-повідомлення, незалежно від вмісту чи рівня конфіденційності.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

smssentnotification

smssentnotification

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(13)
1.65★ 33%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2014/05/07 10:12
Інші програми для Xolo Q710s

Xolo Q710s

Xolo Q710s версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: MediaTek MT6572M)
екран: 4.50", 540x960
Розміри: мм

Схожі програми:
© 2011-2017 mob-core.com  |