Amazing Alex
3.8 (12)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Xolo Q710s

опис:

Головний герой цієї гри - Чудовий Алекс, хлопець, фантазія якого буквально не знає меж, він постійно вигадує щось і як багато підлітків схильний до руйнувань! Більше того, у нього величезна кількість іграшок які дозволять вам вкрай весело провести свій час взявши участь в його пригодах! Так як ця гра з'явилася пізніше ніж Angry Birds, то ви повинні представляти що фізика тут чудова, так само як і анімація.

Суть гри: у Алекса бувають завдання, наприклад - прибирання в кімнаті, але щоб ця робота не перетворилася на щось дуже нудне він з вашою допомогою повинен придумати правильний підхід і виявити ланцюжок, запустивши яку все станеться швидко і весело! Але не думайте що всю гру вам доведеться тільки забиратися, немає, вас навіть битва з роботами чекає!


Що сподобалося у грі Amazing Alex:

  • чудова графіка і анімація
  • неймовірний саундтрек
  • є навчання
  • мало рівнів у безкоштовній версії
  • гра досить складна, так що доведеться включати мозок!Що не сподобалося у грі Amazing Alex:

  • Варто відразу сказати що гра випущена в трьох варіаціях - тріал з рекламою, платна версія (менше 1 $) і версія HD (близько 5 $), так що тут політика дещо інша, порівняно з Angry Birds, можливо це і відштовхнуло багатьох потенційних шанувальників .
  • Так само варто відзначити що цією грою Rovio створили деяку внутрішню конкуренцію, яку гра так само не витримала. От якби вона з'явилася раніше чи пізніше ніж основні хіти, було б зовсім інша справа!


Висновок: еталонний продукт який сподобається більшості фанатів Angry Birds і Rovio зокрема, але цей продукт був випущений не в свій час, в результаті він випав з прицілів аудиторії, що кілька несправедливо.


Реклама

завантажити Amazing Alex 1.0.4 для Xolo Q710s

Загальна інформація
версія 1.0.4 (104)
дата завантаження 2014-07-01 20:17
Розмір 22.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.1+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-27 05:24:01
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(12)
3.79★ 75.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/07/02 11:17
Інші ігри для Xolo Q710s

Xolo Q710s

Xolo Q710s версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: MediaTek MT6572M)
екран: 4.50", 540x960
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |