Транспортна Імперія
3.3 (30)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Xolo Q710s

опис:

Transport Tycoon був першовідкривачем цього жанру, вірніше піджанру, тому що економічні стратегії з'явилися давно, але завдяки Крісу Соейру транспортні стали виділяти окремо, серед який і домінував Transport Tycoon, було це двадцять років тому ... З тих пір багато чого змінилося, було створено багато клонів, багато аналогів і навіть продовження з відкритим кодом і всілякими модернізаціями від фанатів, але не пора б на спокій?
Сьогодні відмінний розробник по імені GIGL (Тубільці, Моя країна, Кримінальна історія та інші шедеври) вирішив переробити економічну стратегію з транспортом і створити її на андроїд, за основу ж лягла гра Транспортна Імперія.

Сюжет гри: ви потрапите в вікторіанські часи, ваш герой - молодий бізнесмен, всі шляхи для нього відкриті, ось тільки їхати нікуди бо з транспортом проблема, саме цим ви і вирішуєте зайнятися! Цій землі потрібно багато залізниць, підприємств та аеропортів для авіаперевезень. У грі акуратно і ненав'язливо приклеєний стиль стімпанк, що робить її просто чудовою! Так що, запускайте поїзда, відправляйте теплоходи, будуйте заводи, копайте шахти, вирішуйте проблеми місцевих жителів, не забувайте про дороги і повітряне сполучення.

Що сподобалося у грі Транспортна Імперія:

  • чудова графіка, чумна деталізація
  • немає жорсткого ухилу на транспорт, привіт заводи і міста, тепер їх можна будувати
  • в грі є безліч історій від вбудованих персонажів
  • гру не обділили сюжетом, тут вас чекають і конкуренція і таємні змови і скарби, дослідження далеких земель і багато іншого
  • причому, скачати гру можна безкоштовно!


Що не сподобалося у грі Транспортна Імперія:

  • якщо ваш екран менше 5-6 дюймів, грати буде тяжко
  • хочете домогтися гарних результатів? - Працюйте! Гра складна при належному підході, дуже складна ...Висновок: прекрасна заміна ветерану жанру, завдяки відмінному предку розробники знали що хоче аудиторія і як можна зробити гру краще, так що неможливо її НЕ порекомендувати. Цікавий ігровий процес і бездоганний стиль в якому гра виконана стануть вашими на довгі години щастя!

Увага! Гра містить КЕШ, шлях: sdcard / Android / obb


Реклама

Транспортна Імперія для Xolo Q710s

Усі додатки Game Insight на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(30)
3.33★ 66.63%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/07/01 10:46
Інші ігри для Xolo Q710s

Xolo Q710s

Xolo Q710s версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: MediaTek MT6572M)
екран: 4.50", 540x960
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |