Покинутий будинок
4.1 (224)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Xolo Q710s

опис:

Розробники LoveGames дивні, це не докір, просто трохи насторожує коли у компанії є лише дві гри, одна з них - милий платформер де потрібно грати за ще більш милого кошеня, який стрибає по яскравим і позитивним рівням, а друга гра яку вони випустили буквально через кілька днів - ужастик з зомбі, монстрами і частинами людських тіл. Проба пера або вони хочуть вивчити попит? Так чи інакше, до появи наступної гри це питання залишиться без відповіді.

Скажу відразу, ця гра не блищить якістю анімації, небаченої графікою чи іншими позиціями на яких зав'язані такі ігри від великих розробників, бюджет дає про себе знати, але можливо це і заважало зробити дійсно страшну гру? Тому що ця вийшла дуже навіть страшна, а треш який ви побачите на своєму екрані тільки підсилює ефект.

Сюжет: за сюжетом головний герой і його дівчина відправляються прогулятися в покинутий будинок, мабуть, найромантичніше місце на землі. Але ця прогулянка закінчується не найкращим чином, чоловік, за якого вам і належить грати, отримує по голові і, прокинувшись, виявляє що дівчина пропала, а кругом тільки цей похмурий будинок. Будь це життєва ситуація, я б відразу сказав що дівчина сама огріла його по голові за таку прогулянку і пішла додому, але в грі все інакше ...

Геймплей: реалізовано все з душею, але дуже просто. Вас чекають панорамні фотографії покинутого будинку, не знаю одне це місце або різні, але добірка відмінна. Як ми можемо розуміти, одних фотографій недостатньо, тому все що необхідно для гри - деяка анімація, істоти, елементи що не сфотографуєш - їх домалювали, намальовано нормально, але через те що фотографії якісні відразу видно накладення. Якщо не чіплятися, а перейнятися атмосферою, то враження залишається належне. Всього вас чекає дві з половиною сотні таких місць і записи до кожного з них, завдання і головоломки які потрібно вирішити.

Звуки та інше: важливою частиною атмосфери будь-якого фільму жахів є звуки які будуть вас оточувати, тут з цим повний порядок - стогони, ВОІ, скрегіт кісток і багато іншого, я вже не кажу про чорний гумор, може не зовсім тут доречне, маса монстрів та інше , загалом якщо зануритися в це з головою, то налякані ви будете неабияк ...


Висновок: об'єктивно ця гра не більш ніж черговий треш в цьому жанрі, а його тут вистачає з головою, але на практиці Покинутий будинок справляється зі своїм призначенням, він затягує і лякає, в доважок тут все безкоштовно, так що спробуйте, якщо не боїтеся.


Реклама

завантажити Покинутий будинок 1.9.4 для Xolo Q710s

Нове в цій версії
- улучшена безопасность игры
- удалил видео рекламу
- улучшен звук
- уменьшил нагрузку на ЦП
- AIR21
- исправил текст и кнопки
- добавил возможность отключить рекламу за деньги (No Ads)
- добавил кнопку выхода из игры
- добавил автора в меню игры
- добавил автоматический поворот экрана
- с главного меню игры убрал рекламу
- API 9+
- иконка стала больше
- добавлены записки в каждом мрачном месте
- исправлен глюк выхода из комнаты
Загальна інформація
версія 1.9.4 (1009004)
дата завантаження 2016-07-25 09:25
Розмір 51.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(224)
4.1★ 82.05%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/06/24 10:14
Інші ігри для Xolo Q710s

Xolo Q710s

Xolo Q710s версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: MediaTek MT6572M)
екран: 4.50", 540x960
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |