Dead Route
3.8 (21)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Xolo Q710s

опис:

Glu - дуже відомий розробник, вони випускають багато різних ігор, але думки складається неоднозначне, особливо після таких ігор як ця. Сюжету в грі як такого немає, все що ви побачите - персонажа біжить через вулиця і оббігати або перестрибувати перешкоди, зомбі, в яких потрібно стріляти ... от і все, мабуть.

Геймплей: гра йде досить плавно, що необхідна умова для цього жанру, але фізика в цілому нікчемна, особливо на поворотах, ви це швидко помітите, зі стрибками приблизно така ж ситуація. Кровища у зомбі однакова, кулі попадають приблизно в один і той же місце кожного разу, саме в те місце де багато кровищи, падають зомбі взагалі на рівні ігор десятирічної давності, загалом ні фізикою ні механікою гра відзначитися не може. Що вразило - якщо не повернути, то ваш персонаж може в буквальному сенсі вбитися об стіну! Це забавно, але змушує замислитися ... тому що єдина відсилання до реального світу - патрони кінчаються, але вони ж коробками валяються на дорозі :) Перешкоди діляться всього на три типи - ті які можна оббігти, ті які можна перестрибнути і на ті які можна застрелити (це я про зомбі). Все що я можу відзначити з приємних особливостей це сам персонаж, бо це струнка блондинка, яку ви будете споглядати на кожному рівні, одяг, на щастя, обтягує ;)


Особливості гри Dead Route заявлені розробником:

  • можливість міняти зовнішність персонажа - і це правда, ви зможете підібрати цій дівчині багато різних вбрання, але чи доречно це в такій грі?
  • захоплюючий екшен - не зовсім правда, все однотипно і мутно, музика - так, приємна, але не більше
  • епічний екшн з купою зомбі - пара слів тут явно зайві
  • кров, хаос і так далі - не погоджуся
  • в грі є Донат, що дозволяє купувати додаткові предмети ... але навіщо?Висновок: невиразний ранер знову з зомбі, та ще й з Донатом, кого цим можна здивувати і кого можна цим зацікавити? Якщо тільки тих кому шалено дівчина сподобається ...


Увага! Гра містить КЕШ, шлях: sdcard / Android / obb


Реклама

завантажити Dead Route 2.1.22 для Xolo Q710s

Нове в цій версії
• Android 7+ support
• Bug fixes
Загальна інформація
версія 2.1.22 (30)
дата завантаження 2017-01-28 09:36
Розмір 25.57 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Jiangmin → Trojan.Win32.Agent.bh

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2017-01-28 09:42:15
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 68.11 MB
дата завантаження 2014-06-22 15:10

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(21)
3.85★ 76.9%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/06/22 22:08
Інші ігри для Xolo Q710s

Xolo Q710s

Xolo Q710s версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: MediaTek MT6572M)
екран: 4.50", 540x960
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |