Spawn Wars 2
4.2 (26)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Xolo Q710s

опис:

По початку може здатися що гра оповідає про складні еволюційні процеси якими ви будете керувати, але її ідея набагато простіше. По суті завдання в кожному рівні зводиться до того щоб захопити планету, яку можна сприймати і клітиною живого організму або яйцеклітиною яку потрібно запліднити, це не важливо, принцип не змінюється. Ваша «база» знаходиться в лівій частині екрана, елемент який потрібно захопити в правій, так само рівні можуть мінятися, дозволяючи вам вирішувати ті чи інші завдання, своєрідна головоломка, так сказати. На маркеті є багато ігор подібної компоновки, наприклад Little Stars for Little Wars 2, Auralux та інші, до речі і ця гра є переробленою версією самої себе, що виходила значно раніше.

Особливості гри Spawn Wars 2 заявлені розробником:

 • простий і зрозумілий гейплей
 • просте управління
 • зростаюча складність і сотня рівнів
 • різноманітні умови в кожних з яких буде потрібно своя стратегія
 • всілякі бонусні рівні
 • обіцяний «хеппі-енд», за результатами якого ви створите життя!Як насправді йдуть справи у грі Spawn Wars 2, або, простіше кажучи - негатив:

 • геймплей не такий вже і простий і зрозумілий, купа кнопок, щось блимає, щось ні, на початку є невелике навчання, але потім все одно губишся
 • управління - так, просте, але трохи незручне
 • складність - зростає безперечно, іноді буває навіть дуже складно
 • рівні різноманітні, але в цілому все одно однотипні
 • бонусні рівні - за гроші
 • прокачка персонажа - за гроші
 • хеппі-енд - самі побачите, якщо будете грати ;)
 • а ще дратує миготлива реклама на ігровому полі яку не прибрати ...
 • так само не дуже сподобалася графіка, промальовування малість не вистачає.


Висновок: не найвдаліший представник жанру, фанати безумовно знайдуться, але реклама заважає, а Донат дратує, якщо вже на те пішло, Little Stars for Little Wars 2 - заплатити пару баксів і грайте в своє задоволення, або скачайте безкоштовну Auralux, вона не просить доната. Але так як ця гра теж безкоштовна - ви можете завантажити її і перевірити, а раптом сподобається? =)


Реклама

завантажити Spawn Wars 2 1.0.7 для Xolo Q710s

Загальна інформація
версія 1.0.7 (107)
дата завантаження 2014-06-11 19:37
Розмір 43.9 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2014-09-30 01:36:03
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

BILLING

BILLING

читати журнал викликів

Дозволяє програмі читати журнал дзвінків пристрою, зокрема дані про вхідні та вихідні дзвінки. Програми з таким дозволом можуть зберігати дані журналу дзвінків. Шкідливі програми можуть надсилати дані журналу дзвінків без вашого відома.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(26)
4.18★ 83.67%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/06/13 10:35
Інші ігри для Xolo Q710s

Xolo Q710s

Xolo Q710s версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: MediaTek MT6572M)
екран: 4.50", 540x960
Розміри: мм

Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |