Spider Simulator: Amazing City
3.8 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Wickedleak Wammy Titan 3

опис:

Гра Spider Simulator: Amazing City це аркада про павуків для андроїда від розробників з HGamesArt, які вирішили продати чи свою незвичайну ідею, або свої страхи, тому що звичайній цю гру назвати точно не вийде. Хоча щось подібне я вже бачив раніше. Ідея у цю гру виявилася дуже простий - ваше завдання трощити містечко в якому ви опинилися, причому це єдина ваша мета. А найважливіше - набрати якомога більше очок за руйнування, причому логіка тут досить проста, чим більше руйнувань - тим більше очок!
Незвичайним в цій грі став підбір тих самих засобів руйнування, в ролі яких тут виступають величезні павуки, здатні перевернути автомобіль або підірвати бензоколонку, при цьому залишившись в цілості й схоронності, практично, ожилий фільм жахів! В інших, аналогічних іграх на цю роль найчастіше вибиралися інші, більш класичні монстри, наприклад Кінг-Конг або величезний динозавр ... втім, павуки, так павуки!

Однак, неординарна ідея отримала надто вже просту реалізацію, про що я і хотів поговорити, почавши з мінусів. Гра отримала гарну графіку, однак, фізика руйнувань залишилася на примітивному рівні, особливо коли ви будете нападати на автомобілі, це помітно відразу. Потім найважливіше - інтерес до гри, який згасає шалено швидко, так як крім можливості руйнувати у вас не буде нічого. Нападати на вас ніхто не буде, так що захищатися не доведеться, битися з іншими павуками теж не вийде, тому що мультиплеер (який тут є) передбачає лише спільні руйнування. Так само не сподобалася логіка нарахування очок, наприклад якщо ви завалити кілька стовпів поспіль, то отримаєте очок більше, ніж за знищену бензоколонку ... дивно все це.

Особливості гри:

  • красива графіка і опрацьовані міста
  • вісім павуків яких скопіювали з оригіналів
  • шість різних містечок для руйнування
  • є мультиплеер
  • ніякого доната
  • ніяких кривавих ефектів і інших жахів


Підсумок: гру Spider Simulator: Amazing City можна сміливо назвати прохідний, тому що з одного боку в ній немає явних недоліків, з іншого боку навіть якщо вона вас зацікавить, то довго це не триватиме. Швидше за все, більш за все вона сподобається шанувальникам павуків ...


Реклама

завантажити Spider Simulator: Amazing City 1.038 для Wickedleak Wammy Titan 3

Загальна інформація
версія 1.038 (37)
дата завантаження 2018-12-13 11:07
Розмір 34.81 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

SET_ALARM

SET_ALARM

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки HGamesArt на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.8★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/25 07:24
Інші ігри для Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek)
екран: 5.70", 1080x1920
Розміри: 157.00 x 81.50 x 7.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |