CarsBattle
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Wickedleak Wammy Titan 3

опис:

Гра CarsBattle це гонки, але все ж головне тут не розвинути якусь швидкість або обігнати суперників і вже тим більше не показати хороший час на колі, тому що кіл тут просто немає! Ви опиняєтеся в великому світі, де їхати можна в будь-якому напрямку, ось тільки є одна проблема, крім вас тут ще сотня машин, завдання кожного - вижити, знищивши всіх інших, здогадуєтеся до чого це призведе?
Гру підготували розробники з Made in Future, з якими ми вже знайомилися з гри Storm Tank, яку складно назвати вдалою, однак, вони виправилися! Створивши гру, яка особисто мені нагадала стару, але дуже круту Vigiliante 8, в яку багато хто грав на приставці.

Ідея гри досить проста - вас закидають у відкритий простір і пропонують вижити, залишитися єдиним водієм на території, ось тільки одна проблема, у вас сотня противників! Їх можна таранити, в них можна стріляти, а й вони будуть робити те ж саме, так що бережіться! Чим більше противників ви переживете, чим більше вб'єте самостійно, тим більше очок отримаєте в кінці заїзду, окуляри ж можна витратити на інший автомобіль, яких тут досить багато, а кульмінацією вашої праці стане бойовий танк, проти якого ніхто не зможе протистояти!


Особливості гри:

  • динамічний, захоплюючий і позитивний геймплей
  • відмінна анімація і приємна графіка, що нагадує Crossy road
  • досить просте управління
  • великий вибір автомобілів і танк!
  • таблиця лідерів


Недоліки гри:

  • є невеликий Донат
  • присутня реклама


Підсумок: гра CarsBattle вийшла дійсно запальною, у всякому разі практично кожен знайде тут щось цікаве для себе, щось, що затягне на багато годин, а може і навіть на більший час. Залишається лише одне питання, чи реально тут взагалі вижити, залишившись єдиним водієм?


Реклама

завантажити CarsBattle 2.018 для Wickedleak Wammy Titan 3

Нове в цій версії
Best tank vs car battle game ever !
Загальна інформація
версія 2.018 (2018)
дата завантаження 2021-01-31 15:42
Розмір 60.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
1.93★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/20 07:00
Інші ігри для Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek)
екран: 5.70", 1080x1920
Розміри: 157.00 x 81.50 x 7.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |