Zombie Settlers
3.3 (12)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Wickedleak Wammy Titan 3

опис:

Гра Zombie Settlers це заявлений симулятор для андроїда, який за фактом є черговою варіацією на тему ферми, ігри шалено популярною. Для андроїда гру підготували розробники з VIZOR INTERACTIVE, але це не перша платформа на якій гра з'явилася, тому що в неї вже грає більше 70 мільйонів чоловік по всьому світу, не мало, все ж ...
Причому, якщо на перший погляд гра може здатися самій рядовий фермою де роль головних героїв грають зомбі і це нічого не змінює, то це неправильне судження, насправді, тут є сюжет і зомбі у нас тут не просто так!
Загалом, наш головний герой - зомбі, але це не завадило йому закохатися в красиву дівчину, яка виявилася звичайнісінькою людиною. Нормальний зомбі з криком «Мозгіііі» напав би на неї, покусав, вона б стала зомбі і гри б не було, але тут інакше - наш герой вирішив стати людиною! Щоб з'ясувати причини мутації, а так само щоб знайти зілля для перетворення в людину вам належить подорожувати по островам, кожен з яких і стане вашим черговим угіддям.

Не дивлячись на наявність сюжету, здебільшого ця гра все ж ферма, так що приготуйтеся багато будувати, багато вирощувати, варити зілля і прикрашати ваше місто, щоб заробити якомога більше очок, щоб переміститися на наступний острів! До речі, за логікою речей у гри є логічне завершення, так як перетворившись в людини ви зможете завоювати свою любов і все, але особисто я до цього поки не добрався;)

Особливості гри:

  • велика кількість різних відомих будівель
  • багато фруктів, квітів та інших рослин
  • варіть зілля і знайдіть протиотруту
  • прикрашайте ваші угіддя
  • виконуйте щоденні квести для додаткових очок
  • п'ять видів зомбі-помічників


Недоліки гри:

  • ви взагалі бачили ферму без доната? Я - ні.


Підсумок: гра Zombie Settlers це не найгірший варіант ферми, яка крім класичного набору контенту має хоч якийсь усвідомлений сюжет, який безперечно додає грі трохи балів у скарбничку.


Реклама

завантажити Zombie Settlers 4.31 для Wickedleak Wammy Titan 3

Нове в цій версії
Zombie and Ghoulie head to Quiet Grove. A terrible beast from ancient legends is rumored to have returned to the local woods. Go on a quest to uncover the secrets the local silent hills keep...
Загальна інформація
версія 4.31 (1220)
дата завантаження 2021-06-23 05:09
Розмір 144.63 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(12)
3.3★ 66%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/06/23 07:19
Інші ігри для Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek)
екран: 5.70", 1080x1920
Розміри: 157.00 x 81.50 x 7.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |