slither.io
4 (68)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Wickedleak Wammy Titan 3

опис:

Гра slither.io це досить оригінальна онлайн-гра на андроїд від розробників з Lowtech Studios, яка виразно нагадує знамениту Agar.io, що стала хітом в одну мить! Так чи інакше, ця гра теж «вистрілила» дуже добре, кількість її завантажень вже перевалило за 10 мільйонів і продовжує зростати, так що, швидше за все, вона повторить долю Agar.io!

До речі приставка .io тут не просто так, мало того що як і в попередника в цю гру можна грати в вашому браузері на комп'ютері, так і геймплей виявився дуже схожим, скажу більше того, швидше за все у цих ігор один і той же движок. Так чи інакше, відмінності є і вони суттєві.
У грі Agar.io ми повзали по обмеженій території і збирали «корм» у вигляді маленьких кульок або гравців які менше нас за розміром щоб свій розмір збільшити. Тут принцип такий же, тільки локація не має кордонів, тут так само розкидані різнокольорові кульки які потрібно їсти, а ось інших гравців які так само повзають по локації їсти вже не можна, навіть навпаки, це вб'є вас! Мета не змінилася - вирости до видатних розмірів і протриматися якомога довше, причому тут трохи порушена класика змійки - ви можете не боятися напоротися на свій хвіст, а якщо уріжетеся в іншого гравця - загинете, розсипавшись на величезну кількість корму. В принципі, можна влаштовувати пастки іншим гравцям, підставляючи свою змійку під них, але це досить складно і вимагає практики.
Так чи інакше, це прекрасний варіант провести деякий час в онлайні і на відміну від тієї ж Agar.io гра виявилася трохи менш «жорстокою» по відношенню до новачків, тому що формат хто більше той і правий тут не працює!

Єдині мінуси гри які вдалося виявити мало кого налякають - обов'язкова наявність інтернету, гра для нього і створена, а так само наявність реклами, яку можна відключити за окрему плату, яка становить 4 долари.

Підсумок: гра slither.io це якийсь послідовник Agar.io, в якій ви зможете так само добре провести час, а може навіть краще, в усякому разі, нерви ваші тут збережуть, поки не виростите величезну анаконду ...


Реклама

завантажити slither.io 1.6.1 для Wickedleak Wammy Titan 3

Нове в цій версії
Added cosmetic support

Improved gameplay speed
Загальна інформація
версія 1.6.1 (1006001)
дата завантаження 2019-12-25 06:40
Розмір 18.18 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(68)
4.02★ 80.44%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/05/28 09:17
Інші ігри для Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek)
екран: 5.70", 1080x1920
Розміри: 157.00 x 81.50 x 7.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |