CSR Racing 2
4.3 (117)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Wickedleak Wammy Titan 3

опис:

Розробників з NaturalMotionGames Ltd вже досить давно «копали» проханнями випустити другу частину гри, але вони не поспішали цього робити, хтось списував це на відсутність бажання, хтось ще на щось, але як показує практика, розробники були зайняті, тому що вони все ж робили другу частину і вийшла вона як мінімум приголомшливою !!! У всякому разі зовні, а це вже основа успіху;)

Дві сторони однієї медалі.
Якщо хто пам'ятає першу частину, то це був драг-рейсинг, тобто гонки по прямій. Ви позбавлялися повноцінних заїздів, у вас навіть кермо був відсутній, однак, були свої плюси, але не будемо про минуле, поглянемо на сьогодення, яке виглядає скоріше як майбутнє. Ось вам і дві сторони, зовнішній вигляд гри ступив на покоління вперед, він не поступається консолям останнього покоління, а ось геймплей взагалі не змінився, взагалі ... Нам все так само доведеться гнати по прямій, відточуючи своє володіння коробкою передач та й годі. Я розумію і вам раджу зрозуміти, що при повноцінному гоночному геймплеї такої картинки вам би довелося чекати ще не один рік, так що ... поки тільки так. Так само на «темній стороні» виявилися і системні вимоги, які задерті як ніколи високо, в чому немає нічого дивного, ви на скриншот одні подивіться, це ж божественно!

Ода зовнішньому вигляду.
Якщо ви думали що я закінчив оспівувати то як гра виглядає - ви помилилися, тому що, повторюся, вона виглядає неймовірно! Неперевершена деталізація автомобілів, пропрацювала кожна тінь, кожен відблиск, більше того, пропрацювали салон, простір під капотом, навіть про багажник не забули !!! Крім цього пропрацювали оточуючий нас світ, навіть травичка з ущелин на асфальті стирчить, я не знаю де ще на андроїд можна знайти ТАКЕ. Крім цього не варто забувати що всі автомобілі в грі CSR Racing 2 ліцензійні, а значить розробникам було з чого відтворювати. До речі автомобілів досить багато - цілих 50 штук!

Що ще змінилося?
Крім зовнішнього вигляду в грі з'явилися і нові можливості. Зокрема розширилися варіанти тюнінгу, які тепер припускають не тільки заміну деталей, але і настройку передавальних чисел в коробці передач, тиск у шинах, настройку закису азоту і багато іншого, що збільшує ваші шанси на перемогу і час проведений в гаражі.

Підсумок: одного погляду на гру CSR Racing 2 на андроїд достатньо щоб не було інших претензій, жодної, так що у мене їх немає, а у вас?


Реклама

завантажити CSR Racing 2 3.1.0 для Wickedleak Wammy Titan 3

Нове в цій версії
New Events: America Series
Keep racing and experience the latest America Series! There will also be reruns of the first few events in case you missed them the first time. For more information on these events, head to our blog.

New Cars: ATS Automobili RR Turbo, Ford GT, Lamborghini Essenza SCV12
Загальна інформація
версія 3.1.0 (3045)
дата завантаження 2021-05-31 19:08
Розмір 82.71 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BROADCAST_BADGE

BROADCAST_BADGE

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_SHORTCUT

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

READ

READ

WRITE

WRITE

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

UPDATE_COUNT

UPDATE_COUNT

UPDATE_BADGE

UPDATE_BADGE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Розмір 585.52 MB
дата завантаження 2015-11-24 14:27

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(117)
4.33★ 86.52%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/11/26 10:15
Інші ігри для Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek)
екран: 5.70", 1080x1920
Розміри: 157.00 x 81.50 x 7.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |