DARIUSBURST -SP-
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Wickedleak Wammy Titan 3

опис:

Гра DARIUSBURST -SP- це не що інше, як порт досить популярної гри з PSP, за який варто дякувати розробників з TAITO Corporation, з якими ви до цього моменту могли бути знайомі лише по грі Groove Coaster 2, огляд який вже був на нашому сайті .
Але, давайте відразу у в чому розберемося. Дана гра безумовно примітна і всіляко цікава для шанувальників жанру, але ми не будемо порівнювати те як вона виглядала на PSP і на наших пристроях. Будь-які ігри на PSP це ювелірна оптимізація, підгонка графіки і параметрів, за рахунок чого гра і виглядає інакше і грається зовсім інакше, а андроїд ... в більшості випадків це просто телефон. Однак, це не завадило розробників докинути ще негативу у становлення гри на новому фронті, зокрема - вона для андроїда платна. Більше того, ціна у неї виявилася вище звичайного - 5 доларів! Я все розумію, але зараз на PSP безпосередньо можна купити гру за 6-7 доларів, з носієм ... А якщо прибрати упаковку, що не передбачається для андроїда, то й ціни зрівняються, так в чому сенс?

Тим не менше, гра DARIUSBURST -SP- дуже цікава, особливо якщо ви любите скролл-шутери!
Тут є все що потрібно - багато ворогів, пристойна графіка, відмінна атмосфера і зручна, горизонтальна орієнтація, трохи незвична для жанру, але чудово під нього підходяща. Причому за всіма законами жанру в цій грі немає ніякого сюжету, немає пояснення з ким і навіщо ви воюєте, немає і натяку чому ваш літак літає то в космосі то в океані, але на самій-то справі, воно Вламі потрібно?
Однак, над оптимізацією для сенсорних екранів розробники все ж постаралися, так що управління в грі зручне, анімація хороша і більше того, дабавлени деякі доповнення, швидше за все відсутні в ранніх версіях оригінального продукту. Скрасити ваші польоти постарається нова музична добірка від ZUNTATA, та й взагалі, гра отримала досить багато похвальних відгуків від шановних видань, так що якщо не шкода грошей - можна спробувати.

Підсумок: гра, якій притаманне японську якість і складність від класики жанру, але реально шкода що вона виявилася платною, це практично на корені вбило її шанси на високу популярність.


Реклама

DARIUSBURST -SP- для Wickedleak Wammy Titan 3

Рейтинг:

(3)
0.35★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/11/06 08:24
Інші ігри для Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek)
екран: 5.70", 1080x1920
Розміри: 157.00 x 81.50 x 7.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |