Walking Dead: Road to Survival
4.7 (23)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Wickedleak Wammy Titan 3

опис:

Розповідати про серіал не стану, про нього і так все знаю все що потрібно, а якщо хтось і не знає, то можете подивитися або просто прийміть цю гру як стратегія про зомбі, в дуже популярному світі, не більше того. Однак, все ж шанувальники серіалу і стали цільовою аудиторією для розробників, які запустили сюжет гри паралельно з серіалом, дозволяючи гравцям дізнатися про головних героїв більше і пережити з ними багато всього, не знахідок місця в ефірному часі.
Так чи інакше, тематика у нас є, атмосфера є, відомі герої є, залишилося знайти місце де розгорнути дії. Таким місцем і стає черговою містечко, в якому герої вирішили організувати чергове зміцнення і вижити ще трохи.
Крім оборони вам доведеться перетворити цей невелике місто і в те місце, де реально можна жити, зокрема, організувавши городи, майстерні, склади та багато інших корисних місць. Так що, облаштування цієї місцевості стане важливим моментом у грі. Однак, іноді доведеться вибиратися через свої укріплень щоб знайти прожиток яке не можуть забезпечити свої запаси, зайти в аптеку або ще який магазин, необхідний за завданням. Якраз під час таких завдань і буде проявлятися сюжет, дуже цікавий і різноманітний. Само собою жодна вилазка не обійдеться без різних пригод, в яких доведеться приймати відповідальні рішення, які можуть вплинути на результати всієї гри і вашої місії.
Дуже цікаво в грі Walking Dead: Road to Survival реалізували і битви, так як кожен противник який опиниться перед вами буде відрізнятися від попереднього. Хтось сильніший атакує, у когось більше здоров'я, хтось хитріший і так далі, в будь-якому випадку, пристосовуватися вам доведеться кожного разу, в цьому ж і є сенс виживання! Така ж ситуація і з вашими бійцями, кожен має свої сильні і слабкі сторони, так що враховуйте це і підбирайте найбільш оптимальний склад для команди.

З недоліків у гри Walking Dead: Road to Survival можна відзначити тільки пристойний Донат, який по п'ятах слід за будь-яким успішним і свідомо популярним проектом.

Підсумок: той рідкісний випадок коли в грі змогли опрацювати всі - і битви і сюжет і візуальний стиль і незрівнянну атмосферу, при цьому не відірвавши її від всіма улюбленого серіалу, молодці!


Реклама

завантажити Walking Dead: Road to Survival 29.0.4.94096 для Wickedleak Wammy Titan 3

Нове в цій версії
The Walking Dead: Road to Survivals biggest update of all-time is here! Check out the details below:
-Conquest Campaigns: An all-new PvE challenge has arrived in the form of Conquest Campaigns! This PvE mode pits you against all new enemies and earns you rewards to help power up your team!
-Revamped Features: Not only have we added in a ton of new content, we’ve also updated Training Grounds, Prestige, The Museum, Ascension, Team Power, Daily Missions Territories and so much more!
Загальна інформація
версія 29.0.4.94096 (494096410)
дата завантаження 2021-04-16 04:35
Розмір 27.55 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки Scopely на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(23)
4.73★ 94.53%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/09/09 06:49
Інші ігри для Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek)
екран: 5.70", 1080x1920
Розміри: 157.00 x 81.50 x 7.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |