VEGA Conflict
2.6 (19)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Wickedleak Wammy Titan 3

опис:

Очевидне майбутнє представлено всім бажаючим користувачам андроїда. Людство давно розкинуло свої мережі в космос і активно намагається витягти з нього вигоду. А де може бути вигода, там обов'язково буде конфлікт інтересів, ось вам і доведеться відстоювати свої інтереси перед тисячами інших гравців. Вам належить заснувати свою власну станцію і розвивати її, захищаючись від всіх хто хоче зазіхати на неї. Так що хто на вас нападе - сусід чи той хто жив тут до вас - невідомо.
Будівництво піде за стандартними принципами - розширюєте територію, будуєте більше житлових відсіків щоб нарощувати населення, будуєте більше казарм, більше складів щоб зберігати здобуті ресурси і так далі, принцип розвитку тут досить простий і зрозумілий. Коли основні споруди побудовані, а населення досягло необхідного рівня, то можна починати виходити за рамки звичного і починати досліджувати сусідні території. Дослідження йде за рахунок відправки кораблів, яких тут досить багато, починаючи від легких винищувачів і закінчуючи важкими і потужними крейсерами. Кожен корабель необхідно укомплектувати захистом і озброєнням, щоб була можливість битися з ворогом у разі його появи.

Дослідження досить швидко дадуть результати, тому що зовсім поряд з вами буде багато інших гравців, які так само як і ви займаються будівництвом бази і розвідують територію. Але якщо пролетіти трохи далі, то вже там ви знайдете прибульців, про їхні наміри судіть самі, тому що швидше за все чекати від них дружби не доведеться.

Важливим плюсом гри VEGA Conflict стали битви, які раніше в космічних стратегіях проходили досить бідно, найчастіше - ви бачили лише цифри і підсумкову статистику битви. Але в цій грі все зовсім інакше, ви бачите кораблі, ви бачите як вони летять і стріляють, ви бачите вибухи та інші краси, з якими розробники постаралися. Однак, гра буквально з першої битви стає досить складною, так що не думайте про те що буде легко, вас відразу чекає багато важких випробувань і небезпечні противники, так що бути новачком тут дуже не просто.
Але, крім боїв тут є багато інших плюсів, наприклад незвичайні способи видобутку ресурсів, красиві будівлі і маси досліджень. Так що, крім класичного інтересу космічної стратегії гра дасть вам візуальний кайф від космосу, битв і споруд.

Підсумок: гра у розробників з KIXEYE вийшла примітна, але є і деякі недоліки, наприклад Донат, необхідність інтернету для гри, причому коннект повинен бути дуже хорошим, а ще гра викликає звикання з усіма витікаючими наслідками.


Реклама

завантажити VEGA Conflict 1.133962 для Wickedleak Wammy Titan 3

Нове в цій версії
- The Infiltrator is a fighter-class hull, debuting the first of what Tier 10 has in store. Use aggressive tactics in close quarters combat to see where the Infiltrator truly shines, landing you a victory in the process.
- This release also brings a full suite of equipment - also arriving alongside the Infiltrator are the Flux Cannon, Nano Shields, & Borophene Armor.
Загальна інформація
версія 1.133962 (8133962)
дата завантаження 2021-05-16 17:22
Розмір 100.11 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки KIXEYE на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(19)
2.55★ 51.05%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/07/30 06:28
Інші ігри для Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek)
екран: 5.70", 1080x1920
Розміри: 157.00 x 81.50 x 7.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |