SBK15 Official Mobile Game
4 (52)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Wickedleak Wammy Titan 3

опис:

Класичні кільцеві гонки може і не найпопулярніші у світі, але все ж це класика, яка з моди ніколи не вийде. Так чи інакше, кільцеві симулятори від іменитих розробників де присутні автомобілі дуже цікаві, особливо якщо автомобілі там рядові, дорожні. А от у нас той випадок коли всі мотоцикли виглядають однаково, відрізняються лише рекламної розфарбуванням спонсорів ... Тим не менш, народ любить такі ігри, так що обійти стороною новинку я не міг. До речі минула частина гри, власне SBK14 вже була на нашому сайті в лютому цього року, на Google Play вона виявилася досить популярною, її скачало майже п'ять мільйонів чоловік, при тому що вона була у форматі «trial», повна версія коштувала 4 долари. Дана політика не змінилася, гра п'ятнадцятого року теж розповсюджується безкоштовно, але повна версія виявилася платною, правда ціна впала, тепер вона коштує 3 долари.

Негативна спадкоємність.
Далеко не завжди нова частина гри переймає все найкраще з минулого, часом негатив так і залишається, переміщаючись в просторі, гра SBK15 Official Mobile Game не стала винятком. Про платну складову і так зрозуміло, але залишилися й інші проблеми. Даний розробник чомусь ніколи не випускає відразу хорошу гру, спочатку вона забита дрібними багами які псують враження, їх виправлять, але не відразу. Крім цього все ще актуальні проблеми з управлінням, назвати яке зручним досить складно. Так само мене збентежила не властиве подібних ігор ігнорування зіткнень, які тут зроблені дешево, немає особливих проблем якщо ви вилітаєте на траву і багато інших дрібниць, які можуть розчарувати людини який очікує чудесній фізики і повноцінної симуляції. З іншого боку, скачавши пробну версію безкоштовно ви й самі можете оцінити наскільки вас влаштує відбувається.

Чим же нова частина гри SBK15 Official Mobile Game стала краще?
Загалом-то, суть і сенс гри не помінялися, кількість команд і гонщиків залишилося приблизно таким же (а значить і набір мотоциклів не змінився), варіантів управління замість трьох стало дев'ять, але це не допомогло :)
Ось що дійсно зробило крок на рівень вперед, так це графіка і фізика мотора, які тут просто на висоті, але чи вистачить цього пересічному користувачеві для повного захоплення?

Підсумок: як крути, гра вийшла досить приємною, так що якщо дочекатися оновлень, то можна навіть рекомендувати її до покупки всім хто зараховує себе до шанувальників кільцевих мотогонок.

Разом з грою потрібно завантажити КЕШ і розпакувати його в директорію: sd / android / obb


Реклама

завантажити SBK15 Official Mobile Game 1.5.1 для Wickedleak Wammy Titan 3

Нове в цій версії
- Fixed crashing bug affecting devices running Android 5.0 or lower.
Загальна інформація
версія 1.5.1 (2434151)
дата завантаження 2018-08-01 15:58
Розмір 22.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 321.15 MB
дата завантаження 2015-07-02 13:50

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(52)
4.03★ 80.58%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/07/06 08:39
Інші ігри для Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek)
екран: 5.70", 1080x1920
Розміри: 157.00 x 81.50 x 7.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |