Gangster of Crime Town 3D
3.5 (20)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Wickedleak Wammy Titan 3

опис:

Практично будь-яка частина гри GTA завжди була в пошані і відкривала нам двері у світ беззаконня, продажних поліцейських, протистояння банд, крутих автомобілів і безмежних можливостей (особливо якщо судити по останній частині). Само собою аналогів в общем-то немає, є гарні ігри які зроблені в тому ж ключі, може якісь з них по деяких пунктах і перевершують GTA, але сумарно вона продовжує залишатися лідером, з цим не посперечаєшся. Складно сперечатися і з тим що багато хто продовжує робити щось схоже, хоча б тематикою. Дана гра як раз не більше ніж тематикою наблизилася до прародичу жанру, у всякому разі за заявкою розробників.

В описі гри нам пропонують опинитися в черговому місті який прогнив від злочинності і продемонструвати наскільки крутим карним злочинцем ми можемо бути, для чого нам нададуть набір місій.

Інші особливості гри Gangster of Crime Town 3D (за словами розробників):

  • чотири крутих автомобіля
  • ви зможете поліпшити характеристики свого авто зробивши його швидше і та маневренішим
  • ви зможете змінити його зовнішній вигляд перефарбувавши або помінявши диски
  • реалістична «Міське середовище» чекає вас
  • гладке управління
  • захоплюючий геймплей
  • гра безкоштовна


Опис вийшло досить приємним для багатьох хто любить ганяти по місту і вершити беззаконня, може збентежити наявність всього чотирьох автомобілів, але згадаємо перший драйвер, там він взагалі один був і нічого, та й автомобілі це лише частина очікувань. Решта з усього що ми чекаємо це круті розборки, погоні, перестрілки і багато інших гангстерських тим, до яких нас вже привчили багато ігор випущені раніше. Але якщо ви вже захотіли завантажити гру Gangster of Crime Town 3D, то обов'язково прочитайте далі.

Як насправді йдуть справи.
Я б дуже хотів описати гру одним словом, щоб об'єктивно і зрозуміло, але лаятися не будемо, так що назву її мізерною. Графіка тут похмура, хоч і 3D, але все ж сумна, сумне все починаючи з автомобілів та асфальту по якому вони котяться і закінчуючи персонажами і будівлями якими наповнений місто. Місто справить на вас взагалі виняткове враження тому що він порожній ... крім вас і жертви яку потрібно викрасти (одна з місій) тут нікого немає. Ні поліції ні перехожих, ні інших автомобілів, взагалі нікого! Який інтерес жити в світі де ви єдиний? Так само підвела озвучка гри з якої явні проблеми, підвів і той факт що сюди додумалися підсунути всередині ігрові покупки, я б дуже хотів подивитися на людину яка хоч щось тут купить!
Як наслідок з усього цього - грати не дуже приємно і дуже нудно, аналогів тисячі, а кого ця гра перевершує - складно сказати.

Підсумок: грати можна, можна навіть безкоштовно, але ніяких позитивних вражень ви не відчуєте, так що - не рекомендую.


Реклама

завантажити Gangster of Crime Town 3D 1.4 для Wickedleak Wammy Titan 3

Нове в цій версії
- Level 1 improved
Загальна інформація
версія 1.4 (5)
дата завантаження 2016-12-10 09:13
Розмір 45.04 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-12-10 11:15:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(20)
3.51★ 70.28%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/06/22 07:51
Інші ігри для Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek)
екран: 5.70", 1080x1920
Розміри: 157.00 x 81.50 x 7.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |