Jelly Reef
2.2 (7)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Wickedleak Wammy Titan 3

опис:

Стати «океаном» - поняття досить невизначене, в перший момент можна навіть подумати що вам запропонують чергову пісочницю, на базі якої вам доведеться керувати океанічним співтовариством, але це лише умовність, мета у вас буде абсолютно інша і менш глобальна.

Зробити оригінальну аркаду сьогодні це не так-то просто, але розробник з Нідерландів, що іменує себе Adriaan de Jongh зміг!
У грі Jelly Reef вам належить подбати про новонароджених медузах, які абсолютно беззахисні, а небезпечний навколишній світ готовий розірвати їх на частини. Починати належить всього з однієї особини, але вже на першому рівні вам доведеться зібрати цілу групу, яка буде триматися один за одного і слідувати разом до самого кінця. Цей рівень буде пробним, так як ви зможете познайомитися з управлінням, яке реалізовано найпростішими свайпамі, зрозуміти як працюють течії і все, противників на першому рівні не буде. Далі ж, вас будуть підстерігати хижі риби, які можуть виявитися в будь-якій точці водойми, небезпечні краби які сидять на березі і можуть вихопити одного з ваших коли ви будете пропливати поруч і багато інших небезпеки, познайомитися з якими тільки належить. Крім течії яке будете створювати ви є і рядові течії, які не можна ігнорувати, більше того, з ними доведеться боротися. Кожен рівень буде унікальним, генеруються вони автоматично, кожен має кілька виходів, до яких вам і треба дістатися.

Особливу увагу варто приділити оформленню, яке вражає. Вода і каміння тут просто красиві, а от все інше дивовижне! Корали, тварини, перебіг, бульбашки у воді, все це зачаровує і ви довгий час не зможете відірватися від екрану, насолоджуючись морськими красотами. Благо особливого поспіху в грі не потрібно, тому що ніхто і не завадить!

Особливості гри Jelly Reef:

  • унікальна можливість управляти течіями в океані
  • кожен рівень генерується заново і автоматично, так що, ніяких повторів!
  • дуже красиві локації з коралами і мешканцями
  • досліджуйте всі рівні і дістаньтеся до самих глибин!


Недоліки гри Jelly Reef:

  • гра тільки платна, ціна - 2,5 долара


Підсумок: дуже красива і оригінальна аркада, здатна зачепити багатьох, ось тільки про неї мало хто дізнається, так як до покупок мало хто готовий.


Реклама

Jelly Reef для Wickedleak Wammy Titan 3

Рейтинг:

(7)
2.19★ 43.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/24 07:44
Інші ігри для Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek)
екран: 5.70", 1080x1920
Розміри: 157.00 x 81.50 x 7.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |