The Bomber
4.7 (10)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Wickedleak Wammy Titan 3

опис:

Дуже приємно коли люди відроджують деякі ігри, про які ніхто ніколи не забував, якщо грав, у всякому разі. Така ситуація і з грою Bomberman, яку вперше випустили з Hudson Soft більше 30 років тому! Гра була досить простою по компоновці, але досить складною по частині проходження, дуже захоплюючою і не дивно, що завоювала велику кількість шанувальників. Рімейки на андроїд вже були, не без косяків, що не від найвідоміших видавців, але вони були. Ця гра в общем-то така ж, але все одно приємно коли хтось не просто згадав гру нашого дитинства, а ще й видав її на андроїд!

Розробники не стали принципово змінювати геймплей, по суті взагалі нічого не змінилося, крім графіки, яка стала досить приємною і навіть злегка об'ємною. Як і раніше, в нашому арсеналі немає нічого крім вибухівки, використовуючи яку потрібно досліджувати рівні і підривати монстрів. Як і раніше, нас чекають бонуси які ховаються за цеглою, а ось портал шукати не доведеться, щоб перейти на наступний рівень потрібно вбити всіх супротивників, роль яких як і раніше виконують повітряні кульки (на перших етапах). Так як ігровий процес змінився мінімально, то і головна суть гри залишилася колишньою - вона складна і довга! А це означає багато годин геймплея, який обов'язково затягне вас і не відпустить поки ви її не пройдете!

Особливості гри The Bomber:

  • 45 рівнів
  • 10 видів ворогів
  • гра підлаштовується під будь-який дозвіл
  • є безкоштовна версія


Трохи про недоліки:
Гра представлена ​​нам у двох варіантах - безкоштовному (з рекламою) і платному (без реклами), інший різниці між ними немає і по суті, придбавши платну версію ви просто підвищите свій же рівень комфорту і допоможете розробнику.

Підсумок: через невідомий розробника і досить простий реалізації гра не стане хітом, але я щиро сподіваюся що кожного фаната цієї гри вона обов'язково порадує, не залежно від того буде вона платній або безкоштовній.


Реклама

завантажити The Bomber 1.5 для Wickedleak Wammy Titan 3

Загальна інформація
версія 1.5 (8)
дата завантаження 2015-07-21 03:59
Розмір 35.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
4.73★ 94.58%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/05/09 07:50
Інші ігри для Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek)
екран: 5.70", 1080x1920
Розміри: 157.00 x 81.50 x 7.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |