Heroes Charge
4.4 (6)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Wickedleak Wammy Titan 3

опис:

Так чи багато потрібно іграм для успіху? Деколи складно сказати, тому що періодично з'являються незрозумілі проекти і складно щось прогнозувати, але все ж є жанри в яких секрет успіху давно виведений на чисту воду, до таких можна віднести рольові ігри, які й стали основою для створення гри Heroes Charge.

На старті ідея дуже проста - видати гравцеві команду героїв і запустити його в нескінченну низку боїв, де він зможе добути багато цікавого, прокачати героїв і відточити свої власні навички. Але диявол криється в деталях і в самому підході, реалізації, ніж дана гра і відзначилася, заслужено заробивши аудиторію наближається до 10 мільйонам на андроїд і як мінімум таку ж на iOS. Давайте ж розберемося трохи докладніше у цих заходах.

Чим відрізняються «найкрутіші» рольові ігри за законами жанру? Само собою складністю, більше можливостей, більше артефактів, більше навичок, більше комбінацій, не сперечаюся, це круто, але пересічний користувач, тим більше викачав таку гра на свій планшет або телефон щоб розслабитися пів годинки в день не хоче з головою пірнати в цю безодню , і я можу його зрозуміти! Так що основна ознака багатьох RPG - складність, яка тут відсутня, так як розробники дуже постаралися і змогли спростити механіку не пошкодивши саму суть жанру.

Як годиться, починається все зі збору команди, персонажі тут різні і кожен має унікальний набір навичок, які рекомендується вивчити перш ніж починати активні дії. Більшість завдань закінчується битвою з босом. По завершенню чергового походу ви будете отримувати досвід, гроші та екіпіровку. Гроші можна витрачати в ігрових магазинах, досвід розподіляти між героями на підвищення їх навичок, з екіпіровки потрібно збирати круті сети які зроблять вас ще сильніше. На жаль в такій схемі неможливо обійтися без доната, так що так, він тут є.
Основне спрощення в грі це самі битви, які проходять практично без вашої участі, не рахуючи застосування особливих атак і більше того, їх можна запускати в автоматичному режимі, для особливо ледачих;)

Підсумок: в сумі з приємною намальованою графікою гра виявилася вкрай захоплюючою і що важливо - не зажадає від вас постійного і пильної уваги, а значить прекрасно підійде для мобільних пристроїв, що і доведено її популярністю.


Реклама

завантажити Heroes Charge 2.1.276 для Wickedleak Wammy Titan 3

Нове в цій версії
Heroes Charge Version 2.1.276
-Bug fixes and performance improvements.
Загальна інформація
версія 2.1.276 (272)
дата завантаження 2021-06-10 05:25
Розмір 144.5 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки uCool на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(6)
4.36★ 87.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/04/14 08:19
Інші ігри для Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3

Wickedleak Wammy Titan 3 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: MediaTek)
екран: 5.70", 1080x1920
Розміри: 157.00 x 81.50 x 7.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |