шпалери для андроїд

19.07.2014

Дизайнери зі студії nataliLWP приготували гарний подарунок всім власникам андроїда - якщо у вас немає можливості відправитися на райський острів, то ви можете завантажити ці шпалери!

14.02.2014

Додаток «Валентин Париж живі шпалери», це прекрасний спосіб прикрасити ваш мобільний пристрій напередодні 14 лютого - дня Святого Валентина! Налаштуйте себе і свій андроїд на відповідний настрій!

27.10.2013

Додаток Space City Free 3D Живі Шпалери це нове прикраси для вашого андроїда, зроблене вже відомим нам розробником OXON, так що якщо ви стикалися з їх продуктами раніше, то вже знаєте що чекають вас тільки позитивні враження і відмінна робота програми. На цей раз нас вирішили побалувати відмінними живими шпалерами на тематику космічного міста, особливості програми далі ;)

04.09.2013

Додаток Real Racing 3 WallPapers створено для всіх любителів гонок і фанатів однойменної гри зокрема. Дякувати за цей шедевр варто компанію Electronic Arts, яка цим новим продуктом неймовірно задерла планку в світі гонок на планшетах і мобільних телефонах, саме цій грі і присвятили дану добірку чудових шпалер.

24.08.2013

Додаток Asphalt 8 Wallpapers HD створено для всіх прихильників гоночного творіння розробників з Gameloft, які марять черговим заїздом у сні і наяву. Тепер ви можете не розлучатися з кращими моментами і красивими автомобілями ще довше, встановивши собі цей набір шпалер.

15.08.2013

Додаток Dreams Free 3D Живі Шпалери це продовження хрестового походу розробника OXOM, який явно вирішив раз і назавжди покінчити з одноманітністю і нудними робочими столами. Це не перші і явно не останні шпалери які можуть порадувати всіх користувачів андроїда, прикрасивши і пожвавив їх робочий стіл, причому безкоштовно ;)

23.07.2013

Додаток FlyIsland Free 3D Живі Шпалери це новинка від вже полюбився нам видавця, який вирішив створити шпалери всіх видів і кольорів, завоювати звання кращого у своїй справі і ваші серця, само собою. На цей раз прикрасити свій андроїд вам пропонується барвистим островом, який ширяє в небі на тлі фантастичних пейзажів.

28.06.2013

Додаток Panoramic Screen це не просто чергові живі шпалери для вашого андроїда, це програма яка може створити об'ємну панораму з інших шпалер чи іншого зображення і помістити її на ваш робочий стіл! При цьому все це робиться без серйозного збитку для батареї, так що сміливо можете встановлювати і користуватися.

17.06.2013

Додаток Nature Free HD це чергові живі шпалери для вашого андроїда, що підтримують навіть саме високий дозвіл і готові показати вам всю силу і красу природи вас навколишнього. Вони нові, дуже красиві, містять відмінну анімацію і доступні для вас абсолютно безкоштовно, хіба можна бажати більшого?

04.06.2013

Додаток Aircraft HD це живі шпалери для вашого андроїда з дуже незвичайною тематикою, в даному випадку це літаки і аеропорт! Шпалери неймовірно красиві, само собою володіють анімацією, що і робить їх живими і вони чудово підійдуть для будь-якого пристрою, не залежно від форм-фактора.

11.05.2013

Апокаліпсис це жахливо, трагічно і само собою ніхто не хотів би застати його, але тільки якщо апокаліпсис не показують на екрані телевізора. Але розробники з OXSIONSOFT пішли трохи далі і тепер ви можете спостерігати справжній апокаліпсис на своєму робочому столі, для цього потрібно встановити безкоштовні шпалери Apocalypse 3D Live Wallpaper!

08.04.2013

Додаток My Log Home iLWP це дуже гарні і цікаві живі шпалери, пронизані заспокійливої ​​атмосферою вантажного колод будинку, розташованого далеко від галасливих мегаполісів і з прекрасним видом на гори. Шпалери отримали масу нагород за красиву графіку, велику кількість настройок і індивідуальних параметрів.

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |