Віджети для андроїд

02.10.2013

Якщо вам набридли одноманітні календарі на вашому пристрої, то додаток SolCalendar якраз-то що вам потрібно. Перетворіть ваш нудний і буденний календар на справжній витвір мистецтва і краси. Цей додаток прекрасно працює з усіма раніше встановленими календарями на вашому телефоні, які підтримують CalDAV.

11.07.2013

Програма Speed ​​Dial одна з тих які допомагають вам використовувати свій пристрій за призначенням, простіше ніж зазвичай, тому що це набір зручних віджетів для окремих контактів з вашої телефонної книги. Такі програми починають користуватися популярністю і дана - чудовий варіант і приклад для наслідування.

24.06.2013

Програма Holo Contacts Widget це чудовий віджет для вашого андроїда, що дозволяє встановити зв'язок з потрібною людиною практично миттєво. Сенс віджета в тому, що завдяки йому ви зможете винести на робочий стіл іконку кожного потрібного контакту, натиснувши на яку ви встановите з ним зв'язок.

18.06.2013

Додаток BBC Weather об'єднує в собі можливість завжди дізнатися точний прогноз погоди від відомого інформаційного агенства і стильний віджет, який може прикрасити ваш робочий стіл. Де б ви не були, будуйте свої пани коректно, знаючи прогноз погоди ви готові до будь-яких її сюрпризів, тому вони ніколи не зіпсують вам настрій.

07.05.2013

Додаток Photo Calendar це дуже зручний, простий і елегантний віджет для календаря, який би вам мінливі фотографії в його оформленні. Зробіть подарунок собі чи своїм близьким, які зможуть споглядати найкращі моменти з життя відразу на робочому столі, більше того, так як це календар, то він несе додаткову і корисну інформацію.

17.01.2013

Додаток Clock JB + це відмінна можливість для всіх власників андроїда менш ніж 4.2 але більше ніж 2.2 отримати чудові годинник з останньої версії. В цілому це дрібниця, але дрібниця приємна, принаймні хоч щось дістанеться, до того ж годинник дуже приємні.

26.11.2012

Додаток Beautiful Clock Widget Pro це дивовижний і само собою дуже корисний віджет для робочого столу на вашому андроиде, доступний у версії "Pro". Що може бути краще ніж красиві і інформативні годинник?

14.11.2012

Додаток Android Tuner це незамінний віджет для вашого андроїда, що дозволяє проводити масу найпопулярніших налаштувань прямо з робочого столу. Сміливо входите в еру тонкої настройки, зручного моніторингу та низького енергоспоживання разом з цим чудовим додатком.

26.10.2012

Cellular Network Widget Pro це корисний і важливий віджет для всіх кому важлива надійна і якісний зв'язок. Віджет дозволяє в режимі реального часу спостерігати за рівнем сигналу від вашого оператора, демонструючи це наочно і коректно.

25.09.2012

Додаток Fancy Widgets це годинник, погода та інша компоновка вашого робочого столу на андроиде. Безліч налаштувань, стильний дизайн, чіткі і яскраві значки і маса іншого приємного вас чекає в цій програмі.

23.09.2012

Програма Traffic Monitor це дуже корисний віджет для вашого андроїда, він надасть вам монітор трафіку, вимірювання швидкості і диспетчер задач. Програма буде особливо корисна тим у кого лімітований інтернет і кожен мегабайт на рахунку.

19.09.2012

Додаток Battery widget live wallpapers це цікаві живі шпалери з вбудованим віджетом відбиваючим рівень зарядки батареї, дуже корисна і гарна програма. На сучасних смартфонах батарею доводиться постійно контролювати, тепер робити це стало простіше і приємніше.

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |