Віджети для андроїд

11.07.2013

Програма Speed ​​Dial одна з тих які допомагають вам використовувати свій пристрій за призначенням, простіше ніж зазвичай, тому що це набір зручних віджетів для окремих контактів з вашої телефонної книги. Такі програми починають користуватися популярністю і дана - чудовий варіант і приклад для наслідування.

18.06.2013

Додаток BBC Weather об'єднує в собі можливість завжди дізнатися точний прогноз погоди від відомого інформаційного агенства і стильний віджет, який може прикрасити ваш робочий стіл. Де б ви не були, будуйте свої пани коректно, знаючи прогноз погоди ви готові до будь-яких її сюрпризів, тому вони ніколи не зіпсують вам настрій.

07.05.2013

Додаток Photo Calendar це дуже зручний, простий і елегантний віджет для календаря, який би вам мінливі фотографії в його оформленні. Зробіть подарунок собі чи своїм близьким, які зможуть споглядати найкращі моменти з життя відразу на робочому столі, більше того, так як це календар, то він несе додаткову і корисну інформацію.

17.01.2013

Додаток Clock JB + це відмінна можливість для всіх власників андроїда менш ніж 4.2 але більше ніж 2.2 отримати чудові годинник з останньої версії. В цілому це дрібниця, але дрібниця приємна, принаймні хоч щось дістанеться, до того ж годинник дуже приємні.

26.11.2012

Додаток Beautiful Clock Widget Pro це дивовижний і само собою дуже корисний віджет для робочого столу на вашому андроиде, доступний у версії "Pro". Що може бути краще ніж красиві і інформативні годинник?

14.11.2012

Додаток Android Tuner це незамінний віджет для вашого андроїда, що дозволяє проводити масу найпопулярніших налаштувань прямо з робочого столу. Сміливо входите в еру тонкої настройки, зручного моніторингу та низького енергоспоживання разом з цим чудовим додатком.

26.10.2012

Cellular Network Widget Pro це корисний і важливий віджет для всіх кому важлива надійна і якісний зв'язок. Віджет дозволяє в режимі реального часу спостерігати за рівнем сигналу від вашого оператора, демонструючи це наочно і коректно.

25.09.2012

Додаток Fancy Widgets це годинник, погода та інша компоновка вашого робочого столу на андроиде. Безліч налаштувань, стильний дизайн, чіткі і яскраві значки і маса іншого приємного вас чекає в цій програмі.

23.09.2012

Програма Traffic Monitor це дуже корисний віджет для вашого андроїда, він надасть вам монітор трафіку, вимірювання швидкості і диспетчер задач. Програма буде особливо корисна тим у кого лімітований інтернет і кожен мегабайт на рахунку.

19.09.2012

Додаток Battery widget live wallpapers це цікаві живі шпалери з вбудованим віджетом відбиваючим рівень зарядки батареї, дуже корисна і гарна програма. На сучасних смартфонах батарею доводиться постійно контролювати, тепер робити це стало простіше і приємніше.

14.08.2012

Додаток Machinarium GO Launcher Theme це привід прикрасити ваш смартфон або планшет, прикрасити якщо вам подобається стім-панк та інші індустріальні мотиви. Працює тільки якщо у вас вже встановлений GO Launcher EX!

03.08.2012

Програма Zipper Lock Leather Collection призначена для найстильніших власників андроїда, тепер на картинку блокування можна поставити наймодніші шкірні застібки. Про застібки йдеться саме тому що розблокування відбувається за коштами "розстібання" екрану.

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |