фотографії для андроїд

14.08.2014

Коли чужі СЕЛФІ або портрети просто розірвали інтернет, а ви ніяк не можете зробити своє власне - на цей випадок і створена ця чудова програма, вона допоможе зробити все красиво!

08.05.2014

Ця програма допоможе вам пізнати ази фотографії і трохи більше, дозволить вникнути в основні моменти і почати розбиратися трохи краще в технічній стороні питання.

22.04.2014

Всім привіт, друзі! І сьогодні ми подивимося на оновлене додаток камери для операційної системи Android. Google вирішила оновлювати невеликі додатки через Google Play, щоб ми могли швидко почати користуватися новими функціями, а не чекати виходу чергового оновлення програмного забезпечення.

04.04.2014

Додаток Scene: A new way to do photos створено для тих власників андроїда які жити не можуть без фотографій, постійно їх роблять і постійно намагаються з кимось ними поділитися, так що кого зацікавило - качаємо!

21.10.2013

Додаток Clashot це чергова можливість заробити на одній з ваших звичок, до сьогоднішнього дня що здавалася досить марною, а саме - фотографування на телефон всього що відбувається навколо вас. Так що читаємо опис і вчимося як заробляти на своїх же фотографіях зроблених на ваш телефон!

02.03.2013

Програма Photoshop Touch for phone це довгоочікуваний фурор від компанії Adobe, одного з лідерів у своєму сегменті, і само собою багато власників сенсорних пристроїв давним давно чекали одного з кращих творінь фірми - фотошопу! Так що це ваша можливість розкрити в собі позитивні творчі можливості, використовуючи телефон або планшет!

01.03.2013

Програма Photoplay зроблена для всіх хто любить обробляти свої фотографії і ділитися ними зі своїми друзями в соціальних мережах. Так само програма дозволяє відстежувати шедеври ваших друзів, знайомих і будь-якого зареєстрованого людини знаходиться поруч або де завгодно в іншому місці.

02.01.2013

Програма PanoStitch Panorama HD допоможе вам з радістю забути про багато інших аналоги, створені для зйомки панорам, причому з вашого мобільного телефону, що само зі собі вже цікаво. Важливою особливістю програми є підтримка HD формату, що зробить панорами чіткіше і яскравіше.

17.08.2012

Програма TouchRetouch допоможе вам зробити свої фотографії набагато краще і красивіше, на відміну від багатьох подібних, тут розробники пропонують щось інше. Тепер ви зможете легко і невимушено видаляти з фотографій все зайве, псує пейзаж і просто кидається в очі.

20.07.2012

Додаток WordCam це спеціальна фішка для вашої фотокамери на андроиде, тепер кожен ваш знімок буде складатися з .. слів! Дуже красивий і оригінальний спосіб прикраси самих звичайних знімків вам обов'язково сподобається, встановіть і перевірте на собі!

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |