фотографії для андроїд

28.03.2016

Серед безлічі фоторедакторів для андроїда я знайшов ще один, який на мій погляд варто нашої уваги, як і чому - читайте далі! Або відразу можете качати;)

15.03.2016

На даний момент це додаток дуже убоге і дуже навіть примітивне, однак, швидше за все скоро все зміниться, так що пропоную запам'ятати його саме таким!

14.08.2014

Коли чужі СЕЛФІ або портрети просто розірвали інтернет, а ви ніяк не можете зробити своє власне - на цей випадок і створена ця чудова програма, вона допоможе зробити все красиво!

08.05.2014

Ця програма допоможе вам пізнати ази фотографії і трохи більше, дозволить вникнути в основні моменти і почати розбиратися трохи краще в технічній стороні питання.

22.04.2014

Всім привіт, друзі! І сьогодні ми подивимося на оновлене додаток камери для операційної системи Android. Google вирішила оновлювати невеликі додатки через Google Play, щоб ми могли швидко почати користуватися новими функціями, а не чекати виходу чергового оновлення програмного забезпечення.

04.04.2014

Додаток Scene: A new way to do photos створено для тих власників андроїда які жити не можуть без фотографій, постійно їх роблять і постійно намагаються з кимось ними поділитися, так що кого зацікавило - качаємо!

04.01.2014

Додаток Kindred Photo Books створено для тих хто любить своїх родичів і обожнює ділитися спогадами з фотоальбомів, розсилати всілякі запрошення листівки і займатися подібним творчістю. Додаток якраз допоможе вам реалізувати всі такі фантазії і приємно здивувати своїх родичів і друзів!

21.10.2013

Додаток Clashot це чергова можливість заробити на одній з ваших звичок, до сьогоднішнього дня що здавалася досить марною, а саме - фотографування на телефон всього що відбувається навколо вас. Так що читаємо опис і вчимося як заробляти на своїх же фотографіях зроблених на ваш телефон!

15.09.2013

Програма Repix це не просто черговий редактор фотографій для вашого андроїда, це повноцінний інструмент для реалізації ваших творчих потреб у широкому спектрі. Якщо ви колись і мріяли перетворити будь-яку свою фотографію в шедевр - настав той самий час, не відкладайте цю прекрасну можливість!

02.03.2013

Програма Photoshop Touch for phone це довгоочікуваний фурор від компанії Adobe, одного з лідерів у своєму сегменті, і само собою багато власників сенсорних пристроїв давним давно чекали одного з кращих творінь фірми - фотошопу! Так що це ваша можливість розкрити в собі позитивні творчі можливості, використовуючи телефон або планшет!

01.03.2013

Програма Photoplay зроблена для всіх хто любить обробляти свої фотографії і ділитися ними зі своїми друзями в соціальних мережах. Так само програма дозволяє відстежувати шедеври ваших друзів, знайомих і будь-якого зареєстрованого людини знаходиться поруч або де завгодно в іншому місці.

02.01.2013

Програма PanoStitch Panorama HD допоможе вам з радістю забути про багато інших аналоги, створені для зйомки панорам, причому з вашого мобільного телефону, що само зі собі вже цікаво. Важливою особливістю програми є підтримка HD формату, що зробить панорами чіткіше і яскравіше.

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |