спілкування для андроїд

08.03.2014

Додаток Flirchi - Знайомства та Спілкування для вашого андроїда це гарна можливість завести нових друзів і, можливо, знайти коханих людей на просторах інтернету, використовуючи лише свій телефон або планшет!

25.02.2014

Avocado - це додаток для вашого мобільного телефону або планшета, яке є просто незамінним для закоханих або сімейних пар! Avocado вже випробували мільйони користувачів по всьому світу і вони залишилися дуже задоволені!

09.02.2014

Додаток WhatsApp Messenger не потрібно в поданні, але так чи інакше, якщо ви ще не користуєтеся цим культовим мессенджером, то я рекомендую вам терміново виправити цю ситуацію в кращу сторону! ;)

30.01.2014

Додаток для андроїда під назвою Joyfe це новий крок у сфері інтернет-знайомств який доступний для вас абсолютно безкоштовно! Так що знайомтесь та спілкуйтесь без будь-яких обмежень!

02.12.2013

Додаток MySender створено для людей які дуже активно використовують послугу SMS повідомлення у свого мобільного оператора. Кожному відомо, що якщо не підключений спеціальний пакет на ці смс, то обходитися це може досить дорого, та й пакети теж стоять пристойних грошей, або включені до безлімітного мобільного зв'язку яка не так потрібна, але ці часи минули!

27.10.2013

Додаток BBM це спеціальна програма для спілкування, створена фахівцями з BlacBerry, раніше доступна тільки на однойменних телефонах вже сьогодні доступна і для вашого андроїда! Тепер, встановивши цю програму ви зможете спілкуватися з користувачами пристроїв BlackBerry і iOS, стираємо кордони спілкування!

03.05.2013

Tellit це новий спосіб спілкування з друзями, рідними і взагалі ким завгодно, доступний всім і завжди, швидко і зручно. Інтерфейс програми включає тільки найнеобхідніші і корисні функції, тут немає нічого зайвого і відволікаючого, так що все що у вас є - обмін повідомленнями і чисте спілкування без перешкод.

29.10.2011

kik messenger - Новітній IM - messenger у якого несамовито збільшується популярність у світі.

18.05.2011

Skype - знаменита звонилка. Як відомо розмови між абонентами скайп безкоштовний, також дуже вигідні тарифи на дзвінки на звичайні номери. Все це доступно тепер і для Android. Тепер ви завжди можете бути на зв'язку використовуючи інтернет підключення або ж мережа WiFi.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |