соціальна мережа для андроїд

05.05.2016

Цей додаток створено для художників і всіх хто любить малювати і малюнки, проте, з'явилося воно виключно як продукт маркетингу однієї відомої компанії ...

04.05.2016

Ця програма являє собою альтернативний клієнт для сервісу Twitter, клієнт, який наче Фенікс відродився з попелу і підійде якщо оригінал чимось вас не влаштовує.

03.05.2016

Дана соціальна мережа не потребує особливого представлення, на даний момент її успішно використовують більше 400 мільйонів користувачів, в тому числі і з андроїда!

05.12.2014

Другий наш прокол! Твіттера у нас теж на сайті не виявилося, що сумно, але і це ми вирішили виправити. Так що якщо раптом хтось не зв'язувався з цією пташкою - почитайте і скачайте при бажанні;)

05.12.2014

Досить дивно вийшло у нас ... майже в кожному додатку так чи інакше згадується ця соціальна мережа, а самого додатка у нас не виявилося, виправимо ситуацію!

25.06.2014

Один з найпопулярніших розважальних сайтів Рунета обзавівся новим клієнтом щоб ви могли читати забавні статті на своєму андроиде, причому навіть якщо ви оффлайн!

24.04.2014

Для тих хто знає ресурс Хабрахабр є дивна новина! Було створено програми для вашого андроїда щоб вам було зручніше читати цей чудовий сайт, для тих же хто не в курсі - рекомендую ознайомитися!

23.01.2014

Додаток SoundCloud створено для власників андроїдів які жити не можуть без музики і строго націлені на її популяризацію серед своїх друзів, знайомих та інших користувачів інтернету.

01.08.2013

Додаток AnastasiaDate це чергова соціальна мережа для знайомств, тут можна знайти кого завгодно і більше того, ця соціальна мережа дуже відома і відноситься до класу «люкс», якщо дозволите так виразитися. Не дарма цей сайт знайомств вважається найпрестижнішим у світі, який заробив собі ім'я не порожніми обіцянками, а реальною дією.

07.07.2013

Додаток Chat Dating Meet Find Friends дозволить вам знайти нових друзів і витратити багато годин на приємне спілкування в чаті. Як це стало модно, додаток в першу чергу орієнтується на людей які знаходяться в безпосередній близькості від вас, що робить процес спілкування цікавіше, а зустріч - простіше!

19.06.2013

Додаток FriendMaker це можливість спілкуватися, знайомитися і заводити нових друзів серед людей які вас оточують, причому тут і зараз. Кожен день і кожну хвилину вас оточує величезна кількість людей, цікавих і симпатичних для вас, використовуючи геолокацію програма дозволить вам влитися в місцевий чат або створити свій, виключивши всіх хто знаходиться далеко.

17.06.2013

Програма DalBeri дозволить вам припинити платити за послуги свого стільникового оператора завдяки своїй соціальній активності. Якщо ви користуєтеся Twitter, Facebook, Вконтакте, то це додаток саме для вас, тому що завдяки цим соціальним мережам тепер ви зможете заробляти цілком реальні гроші.

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |