робочий стіл для андроїд

23.11.2012

Програма NotifierPro Plus це дуже зручний і зрозумілий спосіб не пропускати найважливіші моменти у вашому житті, встановивши спеціальні нагадування та повідомлення на ваш андроїд. Простота і зручність, це і нічого зайвого, прекрасне додаток!

01.11.2012

Програма Digital Blasphemy Wallpapers це не зовсім редактор картинок і не зовсім колекція шпалер для вашого андроїда, це щось більше. У першу чергу це дзеркало сайту відомого художника Райана Блісса, що прославився своїми досягненнями в комп'ютерному мистецтві.

13.10.2012

Програма TSF Shell Sky Theme HD це нові можливості і оригінальні дизайнерські рішення для тих у кого на андроиде встановлена ​​програма TSF Shell. Головна тема цього розширення - небо, у всій своїй красі.

11.10.2012

Програма TSF Shell це абсолютно нові можливості для вашого андроїда, по суті це нова операційна система з новим інтерфейсом і всім до цього додаються. Традиційне зручність експлуатації і маса раніше небачених віджетів, нові операції і цікаві рішення.

10.06.2012

Програма за своєю суттю є лаунчером. Робить інтерфейс смартфона дуже схожим на iOS. Не підтримує віджети.

06.05.2012

Regina 3D Launcher - ця ефектна програмка допоможе зробити Ваш телефон більш стильним і зручним для використання. Елементи робочого столу можуть розташовуватися у вільному порядку. Інтерфейс цього робочого столу простий і в той же час дуже красивий.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |