редагування зображень для андроїд

02.03.2013

Програма Photoshop Touch for phone це довгоочікуваний фурор від компанії Adobe, одного з лідерів у своєму сегменті, і само собою багато власників сенсорних пристроїв давним давно чекали одного з кращих творінь фірми - фотошопу! Так що це ваша можливість розкрити в собі позитивні творчі можливості, використовуючи телефон або планшет!

02.01.2013

Програма PanoStitch Panorama HD допоможе вам з радістю забути про багато інших аналоги, створені для зйомки панорам, причому з вашого мобільного телефону, що само зі собі вже цікаво. Важливою особливістю програми є підтримка HD формату, що зробить панорами чіткіше і яскравіше.

24.10.2012

Програма Streamzoo створена для тих хто любить фотографувати і ще більше любить робити це красиво, причому не тривожиться ділитися цими фотографіями з друзями та близькими. Фотографуйте, обробляйте і показуйте друзям, все що їм залишиться - заздрити і питати "Як ви це зробили?".

22.10.2012

Програма UglyBooth створена щоб внести у світ портретної фотографії анархію і хаос, адже вона робить портрети .. страшніше! Хтось здається вас занадто красивим? Не проблема! Програма виправить цей недогляд, швидко і простіше ніж ви можете подумати.

17.10.2012

Програма LayerPaint це дуже простий і зручний засіб для малювання в умовах використання на андроиде. Більше того, не дивлячись на простоту і мобільність програма має багато цікавих особливостей і можливостей.

17.08.2012

Програма TouchRetouch допоможе вам зробити свої фотографії набагато краще і красивіше, на відміну від багатьох подібних, тут розробники пропонують щось інше. Тепер ви зможете легко і невимушено видаляти з фотографій все зайве, псує пейзаж і просто кидається в очі.

10.04.2012

Програма Instagram допоможе вам відкрити для себе новий світ, повний фарб і позитиву, адже ця програма створена для обробки і передачі різних картинок і фотографій. Створюйте свої власні твори мистецтва та діліться ними з друзями.

01.04.2012

Зручна і весела програма Pencil Camera дозволить вам створювати оригінальні зображення з ефектом олівця. Фактично це фільтр, який працює одночасно з фотокамерою на вашому пристрої.

26.03.2012

Програма для редагування фотографій і зображень Pixlr-o-matic дозволить вам додавати унікальні ретро-ефекти на свої знімки або інші наявні зображення, роблячи їх яскравими і запам'ятовуються. Дуже зручне управління і доброзичливий інтерфейс в комплекті!

30.07.2011

Magic Hour - Camera - перетворить ваші фотографії на справжні витвори мистецтва за допомогою 40 дивовижних фільтрів. Змінюйте криві, насиченість, яскравість, контрастність, ретушує, 8 типів віньєток, 23 види текстур і вибір 12 різних кадрів.

13.05.2011

Непоганий редактор ізоброженій для Android.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |