редагування зображень для андроїд

17.01.2015

Вітайте черговий додаток з хіт-парад від Google, воно стане в нагоді вам для обрадоткі фотографій, так що подивимося що хорошого воно може нам запропонувати!

26.03.2013

Додаток Handy Photo це редактор фотографій і зображень, який відрізняється неймовірною творчої складової, він створений для тих хто відчуває до цього справжню пристрасть. Тут немає холодних наборів інструментів, дивних функцій і багато чого подібного, але так чи інакше, це практично ідеальний вибір якщо ви хочете відкоригувати фотографію або зробити її трохи краще.

02.03.2013

Програма Photoshop Touch for phone це довгоочікуваний фурор від компанії Adobe, одного з лідерів у своєму сегменті, і само собою багато власників сенсорних пристроїв давним давно чекали одного з кращих творінь фірми - фотошопу! Так що це ваша можливість розкрити в собі позитивні творчі можливості, використовуючи телефон або планшет!

02.01.2013

Програма PanoStitch Panorama HD допоможе вам з радістю забути про багато інших аналоги, створені для зйомки панорам, причому з вашого мобільного телефону, що само зі собі вже цікаво. Важливою особливістю програми є підтримка HD формату, що зробить панорами чіткіше і яскравіше.

24.10.2012

Програма Streamzoo створена для тих хто любить фотографувати і ще більше любить робити це красиво, причому не тривожиться ділитися цими фотографіями з друзями та близькими. Фотографуйте, обробляйте і показуйте друзям, все що їм залишиться - заздрити і питати "Як ви це зробили?".

22.10.2012

Програма UglyBooth створена щоб внести у світ портретної фотографії анархію і хаос, адже вона робить портрети .. страшніше! Хтось здається вас занадто красивим? Не проблема! Програма виправить цей недогляд, швидко і простіше ніж ви можете подумати.

17.10.2012

Програма LayerPaint це дуже простий і зручний засіб для малювання в умовах використання на андроиде. Більше того, не дивлячись на простоту і мобільність програма має багато цікавих особливостей і можливостей.

09.10.2012

Програма Infinite Design дозволить вам працювати з векторною графікою на вашому андроиде, ви зможете редагувати зображення і створювати нові. Разом з програмою безкоштовно додається творча пристрасть, розкрити яку вона вам і допоможе, здивуєте світ і порадуйте себе.

17.08.2012

Програма TouchRetouch допоможе вам зробити свої фотографії набагато краще і красивіше, на відміну від багатьох подібних, тут розробники пропонують щось інше. Тепер ви зможете легко і невимушено видаляти з фотографій все зайве, псує пейзаж і просто кидається в очі.

31.07.2012

Програма PHOTO2fun HD це дуже зручний і надійний засіб для створення звичайних фотомонтаж. Крім звичайної обробки фотографій у додаток додана можливість створювати листівки та календарі, на всі випадки життя =)

28.07.2012

Програма Little Photo призначена для випадків коли потрібно швидко і без особливих зусиль обробити фотографію або ж просто для розваги. Для тих хто спантеличитися, програма знаходиться у вільній розробці і ви зможете втілити в життя свої задумки.

04.06.2012

Найвідоміший і один з кращих редакторів тепер і у вашому смартфоні. Мобільна версія володіє майже таким же функціоналом.

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |