погода для андроїд

26.09.2013

UNIWeather - додаток, що стало нещодавно доступним на пристроях Android, яке дозволяє вам переглядати погоду і має масу всіляких функцій. Зручний і продуманий інтерфейс дозволяє вам легко орієнтуватися в додатку, ви завжди будете знати детальну інформацію про погоду у вашому вибраному місті чи регіоні.

18.06.2013

Додаток BBC Weather об'єднує в собі можливість завжди дізнатися точний прогноз погоди від відомого інформаційного агенства і стильний віджет, який може прикрасити ваш робочий стіл. Де б ви не були, будуйте свої пани коректно, знаючи прогноз погоди ви готові до будь-яких її сюрпризів, тому вони ніколи не зіпсують вам настрій.

29.12.2012

Додаток HD Widgets це незамінний набір віджетів у високому дозволі для вашого андроїда, що ідеально підходять як для планшета, так і для телефону. Але потрібно враховувати що орієнтовані вони виключно на високі дозволу, інакше зміст втрачається.

07.10.2012

Програма HD Metallic Widgets це набор дуже стильних віджетів для андроїда виконаний у металевому стилі. Елегантні і досить прості, вони чудово підійдуть для будь-якого робочого столу, залізо завжди в моді.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |