плеєр для андроїд

15.05.2013

Додаток VLC for Android це ні що інше як знаменитий крос-платформний мультимедійний плеєр, що дозволяє переглядати відео і прослуховувати музику. Він мав великий успіх на різних операційних системах, починаючи від Лінукса і закінчуючи лінійкою windows, але завдяки відкритому коду сьогодні він став доступний і для користувачів андроїдів!

09.05.2013

Zoinz Music Player це музичний програвач для вашого андроїда, який безкоштовно і без будь-якої реклами допоможе вам насолоджуватися улюбленою музикою в новому форматі. Дана програма принципово відрізняється від багатьох плеєрів, пропонуючи нову концепцію, що робить її як мінімум цікавою.

07.05.2013

Інтуїтивно зрозумілий і простий в управлінні Terra Music Player тепер доступний для всіх користувачів андроїда, представляючи собою чудову альтернативу багатьом аналогам. Розробники створювали його прислухаючись саме до ваших побажань, так що насолоджуйтесь результатами і своєю улюбленою музикою.

18.07.2012

Програма Pod Player це звичайний музичний програвач для вашого андроїда з деякими доповненнями. Одне з них і найважливіше - він дуже схожий на знаменитий iPod, друге - функціонал його теж як у iPod, подробиці далі.

27.05.2012

Програма SoundBest Music Player це чергова програма для програючи музики на вашому андроиде. Дуже стильний і зручний інтерфейс, видатні технічні характеристики і прекрасне звучання на виході.

24.12.2011

RockPlayer - відео-плеєр, що дозволяє переглядати на смартфоні фільми у форматі Avi. Плеєр поставляється з бібліотекою FFmpeg, що дозволяє використовувати різні кодеки для відео-та аудіо-доріжок. Управління в плеєрі дуже просте, не переобтяжене зайвими елементами і настройками. Що нового в цій версії: · Підтримка Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) · Деякі виправлення помилок Що нового у версії 1.7.2: · Виправлена ​​проблема при роботі з file / url.

07.12.2011

MixZing Media Player - Найсучасніший медіа-плеєр!

21.06.2011

Легкий і в той же час зручний плеєр для Android з можливістю програвання папками! MortPlayer Widgets - це віджет плеєра для робочого столу!

08.04.2011

NRG Player - Це плеєр для зручного відтворення музики на платформі Android

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |