оформлення для андроїд

01.11.2012

Програма Digital Blasphemy Wallpapers це не зовсім редактор картинок і не зовсім колекція шпалер для вашого андроїда, це щось більше. У першу чергу це дзеркало сайту відомого художника Райана Блісса, що прославився своїми досягненнями в комп'ютерному мистецтві.

31.10.2012

Додаток Mist HD Apex Nova Theme це набір візуальних нововведень для Nova / Apex Launcher, за основу для дизайну якої була взята містика і туман. Завдяки цьому підходу всі власника андроїдів отримують дуже елегантний дизайн інтерфейсу і яскраві читають іконки.

29.08.2012

Додаток Transformers Autobots Theme це можливість стилізувати свій андроїд в тематиці автоботів з відомого блокбастера - Трансформери. Що дуже зручно, розрахований цей дизайн відразу на три різних лаунчера - Go Launcher, Launcher Apex і Nova Launcher.

28.08.2012

Додаток Pure HD Apex Theme це новітній і унікальний дизайн для вашого андроїда, що доступний в лаунчер Nova і Apex. За основу дизайну була взята функціональність і елегантність, підійде більшості.

27.08.2012

Додаток Windows 8 for Android це розширення можливостей і дизайну вашого андроїда, що симулює Windows 8! Свіжий і цікавий дизайн, позитивні забарвлення і багато зручних функцій, встановіть і перевірте самостійно!

14.08.2012

Додаток Machinarium GO Launcher Theme це привід прикрасити ваш смартфон або планшет, прикрасити якщо вам подобається стім-панк та інші індустріальні мотиви. Працює тільки якщо у вас вже встановлений GO Launcher EX!

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |