обробка фотографій для андроїд

16.09.2013

Програма Sketch FX Draw Pad HD Photo FX це чергова рисовалка для вашого андроїда, яка дозволить зігнати свій творчий потенціал, причому зробити це просто і комфортно. Додаток не сильно відрізняється від багатьох йому подібних, так що тут питання вибору, а щоб з ним визначитися - качайте і перевіряйте, всі абсолютно безкоштовно ;)

06.09.2013

Програма Enhance Booth Free створена для всіх хто любить возитися з фотографіями, всіляко модернізуючи їх і роблячи відмінні приколи щоб ​​підняти настрій собі та своїм друзям. У даному випадку програма дозволить вам збільшити ту чи іншу область на фотографії, все що вам для цього потрібно - андроїд і бажання завантажити додаток, все інше просто і безкоштовно.

19.12.2012

Додаток Motiongraph це унікальна розробка компанії Sony яка дозволить вам створювати на своєму андроиде рухливі фотографії та дивувати ними своїх друзів. Примусьте частину зображення рухатися і це перетворить весь знімок!

07.09.2012

Програма Easy Photo Merge створена для тих хто любить порядок, фотографію і різні колажі та добірки з полюбилися знімків. Так само є достатня кількість додаткових налаштувань і функцій, що допомагають в подібних ситуаціях.

10.04.2012

Програма Instagram допоможе вам відкрити для себе новий світ, повний фарб і позитиву, адже ця програма створена для обробки і передачі різних картинок і фотографій. Створюйте свої власні твори мистецтва та діліться ними з друзями.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |