нотатки для андроїд

09.04.2016

Календар, журнал подій, записки, нагадування ... все це звучить досить нудно і важко цим когось здивувати, але все ж зручно коли це виявляється в одному додатку!

25.06.2013

Нотатки Catch Notes створені спеціально для того щоб ви ніколи не упустили ідею і завжди могли швидко і комфортно її записати. Крім того що тепер ви можете все записати, ви зможете і поділитися своїми думками з друзями, колегами або ж відкрити їх з іншого пристрою, коли вирішите реалізувати задумане.

04.04.2013

Додаток quickMemo це прості нотатки, дуже зручні і дозволять вам робити свої записи швидко і просто. Тут немає зайвих і непотрібних функцій, немає незрозумілих особливостей та інших хитрощів, тут є лише можливість залишити замітку і все, а хіба потрібно щось інше?

15.08.2012

Програма Handy Note це своєрідна записна книжка, головна особливість якої полягає в тому що всі записи потрібно робити руками. Розробники врахували всі скарги користувачів на подібні програми і писати вам буде максимально комфортно і зручно, віддача "пера" вражаюча.

22.07.2012

Програма BugMe! Stickies буде шалено корисна всім тим хто любить і користується нотатками, використовуючи для цього різнокольорові клейкі папірці. Але час папірців вже давно минуло і сьогодні їх аналог можна розмістити у своєму телефоні або планшеті.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |