новини для андроїд

19.07.2015

Прикольне і дуже зручний додаток щоб завжди бути в курсі всіх новинок та іншого веселощів, якими наповнений світ, а головне - все це з яскравими фотографіями та текстами!

12.01.2015

Ця програма без якого в прямому сенсі слова не зможе обійтися жоден гик, тому що воно буквально до країв наповнене свіжою інформацією про всілякі технічні новинки.

17.05.2014

Все більше і більше новин ігрового світу стало виходити кожен день - анонси, огляди, новинки. Встежити за всім цим потоком було складно, до сьогоднішнього дня!

06.03.2014

News Republic - це дуже зручний додаток для планшетів і смартфонів, яке дозволить вам дізнаватися про найсвіжіші і цікавлять вас новинах за допомогою декількох торкань по екрану вашого пристрою.

01.11.2013

Додаток Grand Theft Auto: iFruit створено для тих щасливих власників андроїда які крім нього мають консоль, наприклад PS 3 або X-box 360, на які не так давно вийшла нова і довгоочікувана гра GTA 5. Цей додаток дозволить вам значно розширити свої можливості в грі і завжди дозволить знайти щось нове і цікаве, безцінне для справжніх фанатів!

27.08.2013

Додаток Новини офлайн Feeds4Me створено для тих користувачів андроїда яким вже стало мало коротких статей з сервісу Google Reader, для тих хто хоче тримати руку на пульсі і отримувати більше стислій інформації з різних новинних ресурсів яких сьогодні в інтернеті безліч. Отже ставте програму і насолоджуйтеся невичерпним потоком інформації на вашому мобільному або планшеті.

29.05.2013

Програма NewsBlur створена для активних користувачів соціальних просторів інтернету, так як саме вона допоможе вам бути завжди в курсі, що відбувається, збираючи для вас найсвіжіші новини з ваших соціальних мереж, подаючи їх дуже зручним способом без будь-яких зайвих складнощів.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |