музика для андроїд

03.07.2015

Досить давно у нас не було додатків, всі ігри та ігри, але сьогодні попалося одне дуже цікаве, яке сподобається меломанам, хто слухає музику на телефоні або планшеті;)

13.03.2014

Caustic 3 - це унікальне додаток для створення музики, натхнена такими інструментами як синтезатори і семплери, яка тепер стала доступною для всіх користувачів андроїда які цікавляться створенням музики!

04.02.2014

SoundTracking - додаток, за допомогою якого ви завжди будете знати хто любить таку ж музику як і ви. За допомогою декількох елементарних натиснень по екрану вашого пристрою ви зможете миттєво визначати пісні, їх назву і виконавця.

14.01.2014

Якщо ви завжди мріяли знати, що ж дійсно слухають в даний момент ваші друзі і знайомі, то вам просто необхідно встановити собі додаток Soundwave на ваш смартфон або планшет з ОС Андроїд. Додаток автоматично відстежує всі треки, які ви слухаєте в своїх плеєрах і додає їх у ваш профіль.

31.12.2013

Wiizm Music Player - це мультимедійний музичний плеєр, розроблений спеціально для мобільних пристроїв на операційній системі Android, в якому використовуються оригінальні та унікальні ідеї які зроблять прослуховування музики для вас справжнім святом, який може тривати рівно стільки скільки вам потрібно, і ніяк інакше!

18.11.2013

Додаток 3D MAVEN Music Player створено для того щоб кожен користувач андроїда зміг насолодитися своєю улюбленою музикою, але це ще не все! Хто сказав що додатки подібного роду, зокрема музичні плеєри не можуть бути чарівними? У даному випадку розробники доведуть вам протилежне, тому що цей плеєр насправді очарователен!

25.08.2013

Додаток MyTunes Music Player Pro - це музичний програвач для вашого андроїда, який дозволить всебічно управляти всією наявною у вас музикою. Він може програвати музику безпосередньо зі свого пристрою, або записану в системах Google Play Music, Dropbox, Microsoft SkyDrive, або на вашому домашньому комп'ютері, так що тепер ви повні музикою і можливостями.

23.06.2013

Додаток 4shared Music це безкоштовний хостинг для вашої самої улюбленої музики, яким ви зможете скористатися з будь-якого місця, встановивши цю програму і маючи доступ в інтернет. Кожному новому користувачеві, зареєстрованому в цьому додатку дають 15 гігабайт дискового простору, на якому ви і будете розміщувати музику.

07.05.2013

Інтуїтивно зрозумілий і простий в управлінні Terra Music Player тепер доступний для всіх користувачів андроїда, представляючи собою чудову альтернативу багатьом аналогам. Розробники створювали його прислухаючись саме до ваших побажань, так що насолоджуйтесь результатами і своєю улюбленою музикою.

13.03.2013

Програма Sound Effects PRO це найбільш повна версія відмінного набору звуків, мелодій і різних шумових ефектів, доступна для власників андроїда. Крім класичного набору звуків тут є і записи деяких Діджеїв, звуки природного походження і маса дратівливих добірок.

08.01.2013

Додаток Morphyre Music Visualizer створено для справжніх меломанів, здатних не тільки оцінити звучання улюбленої музики, а й насолодитися візуальними образами, в які ця музика перевтілюється. Програма доступна для всіх користувачів андроїда на вашому планшеті, телефоні і навіть телевізорі!

05.08.2012

Програма Drums Droid realistic HD це повноцінний симулятор барабанної установки, з величезними можливостями, в реальних умовах про таке можна тільки мріяти. Основна фішка полягає в тому що 100% всього що у вас буде можна налаштувати і всіляко змінити.

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |