месенджер для андроїд

13.11.2015

Серед великої кількості популярних програм для спілкування я знайшов ще одну, огляду якої на нашому сайті ще не було! Більш того, вона виявилася дуже навіть цікавою і корисною;)

31.03.2014

Додаток Telegram це чергова можливість для обміну повідомленнями на вашому андроиде, причому стандарти для такого роду послуг вже давно сформувалися, так що виникає питання - чим можна здивувати в месенджері сьогодні?

21.05.2013

Програма Viber: Free Messages Calls це аналог відомого скайпу, що дозволяє відправляти повідомлення в чат або здійснювати дзвінки, відео-повідомлення та опрацьовує нові можливості зв'язку з людьми по всьому світу, абсолютно безкоштовно і включаючи вже більше 200 мільйонів користувачів!

20.05.2013

Додаток Hangouts (replaces Talk) це дітище гугла, створене для безмежного спілкування з фотографіями і масою позитивних емоцій. Все що вам потрібно - завести аккаунт в гугл і встановити програму, а далі ви зможете спілкуватися зі своїми друзями з андроїдів або iOS.

03.05.2013

Tellit це новий спосіб спілкування з друзями, рідними і взагалі ким завгодно, доступний всім і завжди, швидко і зручно. Інтерфейс програми включає тільки найнеобхідніші і корисні функції, тут немає нічого зайвого і відволікаючого, так що все що у вас є - обмін повідомленнями і чисте спілкування без перешкод.

14.05.2012

ICQ Mobile - месенджер для андроїд. За допомогою цієї програми ви можете забити про зайву витрату грошей на смс. Так як користуватися цим додатком, як і на комп'ютері, можна абсолютно безкоштовно.

29.10.2011

kik messenger - Новітній IM - messenger у якого несамовито збільшується популярність у світі.

03.08.2011

QIP Mobile - Новий QIP Mobile для Android поки має статус beta, але вже надає можливість спілкуватися з мобільного телефону з використанням самих популярних протоколів: QIP, Jabber, Google Talk, Facebook, Vkontakte, Live Journal, Yandex Online, Mail.ru Агент і ICQ .

18.05.2011

Skype - знаменита звонилка. Як відомо розмови між абонентами скайп безкоштовний, також дуже вигідні тарифи на дзвінки на звичайні номери. Все це доступно тепер і для Android. Тепер ви завжди можете бути на зв'язку використовуючи інтернет підключення або ж мережа WiFi.

02.03.2011

Trillian - популярний ICQ месенджер для Android

25.02.2011

Xlive являє собою багатофункціональний додаток, що підтримує спілкування через ICQ, Google Talk, Email. Крім того, присутній функціонал RSS-рідера. Є підтримка MSN, Atom, Exchange і багато іншого.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |