малювання для андроїд

22.01.2015

Додаток для обробки ваших фотографій і будь-яких інших зображень від дуже відомого розробника Autodesk Inc., пропоную поглянути що цікавого воно запропонуємо Вам!

08.01.2015

Ми знаємо досить багато додатків для малювання на вашому андроїд і ось ще одне, причому це додаток створили не хто інші як Corel, а вже вони знають про малювання все!

30.08.2013

Додаток Paint Free це творчість і малювання без кордонів, у тому числі і фінансових, тому що тепер кожен власник андроїда може встановити даний додаток абсолютно безкоштовно. Так що задайте собі одне просте питання - Чи любите ви малювати? І при позитивній відповіді обов'язково скачайте і встановіть цю відмінну програму.

17.10.2012

Програма LayerPaint це дуже простий і зручний засіб для малювання в умовах використання на андроиде. Більше того, не дивлячись на простоту і мобільність програма має багато цікавих особливостей і можливостей.

09.10.2012

Програма Infinite Design дозволить вам працювати з векторною графікою на вашому андроиде, ви зможете редагувати зображення і створювати нові. Разом з програмою безкоштовно додається творча пристрасть, розкрити яку вона вам і допоможе, здивуєте світ і порадуйте себе.

02.08.2012

Програма Infinite Painter це унікальна художня середу яка доступна всім власникам андроїда. Самі реалістичні кисті і фільтри, це мрія справжнього художника.

23.07.2012

Програма Textgram це своєрідна данина сучасному мистецтву, коли класичний живопис вже мало кому цікава і нудна, у свої законні права вступають закони вулиць. Вуличне мистецтво це всім відоме графіті, тепер і ви можете влитися в товариство сучасних художників.

22.07.2012

Програма BugMe! Stickies буде шалено корисна всім тим хто любить і користується нотатками, використовуючи для цього різнокольорові клейкі папірці. Але час папірців вже давно минуло і сьогодні їх аналог можна розмістити у своєму телефоні або планшеті.

12.04.2012

Програма Drawing Pad стане справжнім відкриттям для тих хто любить самовиражатися за допомогою малювання. Маса можливостей, зручний інтерфейс, безліч корисних функцій і інших благ чекає вас, потрібно лише встановити ;)

16.02.2012

Sketch n Draw - оригінальний графічний редактор, за допомогою якого ви можете створювати на своєму Android-смартофна або планшеті незвичайні малюнки. Редактор пропонує на ваш вибір більше 10 оригінальних кистей, можливість гнучкого налаштування кольору вибраної кисті, ступеня її прозорості. Ви можете вибирати розмір полотна, збільшувати і зменшувати масштаб.

06.02.2012

Kids Doodle - Movie Kids Paint - Малюнки за допомогою пальців для ваших дітей!

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |