карти для андроїд

13.05.2013

Додаток Find WC вкрай корисно якщо ви опинилися в незнайомому місті і у вас виникла проблема з тим щоб знайти туалет. Так, так! Саме туалет, не дивуйтеся, але іноді це буває великою проблемою, потрапивши в яку ви встаєте перед вибором - вести себе пристойно або дати волю природі, але тепер проблема вирішена, завдяки даній програмі ;)

10.03.2013

Програма City Maps 2Go Offline Maps стане вашим надійним путівником по всьому світу, де б ви не опинилися, ці карти будуть з вами, просто тому що їм для роботи не потрібен інтернет. Це 100% автономна програма, що представляє відмінні можливості для кожного.

13.11.2012

Програма MapsWithMe Pro це чудові і прекрасно деталізовані карти всього світу для андроїда, важливою особливістю яких є відсутність потреби в інтернеті при їх використанні. Якщо на вашому андроиде немає постійного доступу в інтернет - не біда, завдяки цим карткам ви не заблукаєте!

02.11.2011

Вся Україна - Знайдіть все, що Вам необхідно, за допомогою даного чудового програми для комунікаторів android.

15.02.2011

Google Sky Map - Більшість мобільних пристроїв визначають ваше місцезнаходження на основі GPS навігації, тобто, вони можуть показати карту зоряного неба, яка розташовується над вами. Але система google Sky Map НЕ останавіть на цьому - телефони на базі google Android володіють можливостями компаса, а також мають інші датчики, які можуть визначити в який бік Ви дивіться. Таким чином, якщо у Вашому андроїд телефоні є компас, акселерометр, що дозволяє визначити позицію за допомогою GPS і час за допомогою годинника, то всього цього достатньо щоб дізнатися в якому напрямку ви дивіться, в результаті отримуєте абсолютно новий погляд на небо

15.02.2011

Android Yandex Maps - навігаційні карти Яндекса для Android.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |