календар для андроїд

09.10.2013

Програма Календар Удачи це ваш путівник на кожен день, який не тільки зможе підняти вам настрій зранку, а й попередити про всілякі пригоди які випадуть на вашу голову сьогодні. Прийміть цю приємну звичку і кожен ваш день буде починатися з позитиву!

07.05.2013

Додаток Photo Calendar це дуже зручний, простий і елегантний віджет для календаря, який би вам мінливі фотографії в його оформленні. Зробіть подарунок собі чи своїм близьким, які зможуть споглядати найкращі моменти з життя відразу на робочому столі, більше того, так як це календар, то він несе додаткову і корисну інформацію.

07.10.2012

Програма HD Metallic Widgets це набор дуже стильних віджетів для андроїда виконаний у металевому стилі. Елегантні і досить прості, вони чудово підійдуть для будь-якого робочого столу, залізо завжди в моді.

04.10.2012

Додаток TimeAct Manager це незамінна допомога для будь-якого ділового людини йде в ритм з життям і вирішального багато завдань кожен день. Коли на вас висить занадто багато всього складно не тільки це запам'ятати але і розпланувати, саме це навантаження додаток на себе і бере.

25.07.2011

У цей день ... - В даній програмі Ви можете подивитися, чим знаменний день сьогоднішній і будь-який день року. Які чудові події відбулися в цей день, хто з відомих людей сьогодні народився, які свята відзначаються у всьому світі.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |