календар для андроїд

10.01.2014

У всіх і кожного в житті настає момент, коли справ стає по вуха. І під час все встигати може далеко не кожен. Додаток Cal: Any.do Календар допоможе вам легко розібратися з усіма проблемами і розпланувати всі свої справи на найдрібніші деталі, а зручна система оповіщень завжди нагадає вам про важливу подію, так що заповніть його і розслабтеся.

09.10.2013

Програма Календар Удачи це ваш путівник на кожен день, який не тільки зможе підняти вам настрій зранку, а й попередити про всілякі пригоди які випадуть на вашу голову сьогодні. Прийміть цю приємну звичку і кожен ваш день буде починатися з позитиву!

02.10.2013

Якщо вам набридли одноманітні календарі на вашому пристрої, то додаток SolCalendar якраз-то що вам потрібно. Перетворіть ваш нудний і буденний календар на справжній витвір мистецтва і краси. Цей додаток прекрасно працює з усіма раніше встановленими календарями на вашому телефоні, які підтримують CalDAV.

07.05.2013

Додаток Photo Calendar це дуже зручний, простий і елегантний віджет для календаря, який би вам мінливі фотографії в його оформленні. Зробіть подарунок собі чи своїм близьким, які зможуть споглядати найкращі моменти з життя відразу на робочому столі, більше того, так як це календар, то він несе додаткову і корисну інформацію.

19.10.2012

Додаток Google Calendar це унікальний і дуже зручний календар від великого і жахливого Гугла, календар орієнтований на пристрої з андроїдом 4 +. Найважливіше і цікавіше - повна синхронізація програми з обліковими записами на гуглі, що відкриває вражаючі можливості.

07.10.2012

Програма HD Metallic Widgets це набор дуже стильних віджетів для андроїда виконаний у металевому стилі. Елегантні і досить прості, вони чудово підійдуть для будь-якого робочого столу, залізо завжди в моді.

04.10.2012

Програма Zooper Widget Pro це дуже стильний і оригінальний віджет для вашого андроїда, основна тематика якого - мінімалізм. Зазначу що мінімалізм спостерігається не тільки в елементах дизайну але і в деяких інших аспектах програми.

04.10.2012

Додаток TimeAct Manager це незамінна допомога для будь-якого ділового людини йде в ритм з життям і вирішального багато завдань кожен день. Коли на вас висить занадто багато всього складно не тільки це запам'ятати але і розпланувати, саме це навантаження додаток на себе і бере.

25.07.2011

У цей день ... - В даній програмі Ви можете подивитися, чим знаменний день сьогоднішній і будь-який день року. Які чудові події відбулися в цей день, хто з відомих людей сьогодні народився, які свята відзначаються у всьому світі.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |