живі шпалери для андроїд

27.10.2013

Додаток Space City Free 3D Живі Шпалери це нове прикраси для вашого андроїда, зроблене вже відомим нам розробником OXON, так що якщо ви стикалися з їх продуктами раніше, то вже знаєте що чекають вас тільки позитивні враження і відмінна робота програми. На цей раз нас вирішили побалувати відмінними живими шпалерами на тематику космічного міста, особливості програми далі ;)

15.08.2013

Додаток Dreams Free 3D Живі Шпалери це продовження хрестового походу розробника OXOM, який явно вирішив раз і назавжди покінчити з одноманітністю і нудними робочими столами. Це не перші і явно не останні шпалери які можуть порадувати всіх користувачів андроїда, прикрасивши і пожвавив їх робочий стіл, причому безкоштовно ;)

11.05.2013

Апокаліпсис це жахливо, трагічно і само собою ніхто не хотів би застати його, але тільки якщо апокаліпсис не показують на екрані телевізора. Але розробники з OXSIONSOFT пішли трохи далі і тепер ви можете спостерігати справжній апокаліпсис на своєму робочому столі, для цього потрібно встановити безкоштовні шпалери Apocalypse 3D Live Wallpaper!

08.04.2013

Додаток My Log Home iLWP це дуже гарні і цікаві живі шпалери, пронизані заспокійливої ​​атмосферою вантажного колод будинку, розташованого далеко від галасливих мегаполісів і з прекрасним видом на гори. Шпалери отримали масу нагород за красиву графіку, велику кількість настройок і індивідуальних параметрів.

10.12.2012

Magic Christmas Live Wallpaper це чергова спроба підготувати ваш улюблений андроїд до різдва і нового року, а саме - красиві живі шпалери. Зробіть свій робочий стіл гарним, інтерактивним і чарівним, в кінці-то кінців.

27.11.2012

Додаток Winter 3D Live Wallpaper це живі шпалери на андроїд виконані в нагальною темою зими, яка наближається повільно, але вірно. Так буде сніг на вашому андроиде, оцініть це красиве і мальовниче час року.

26.11.2012

Додаток Autumn Tree Live Wallpaper це живі шпалери для вашого андроїда, виконані на тему осені. Коли від осені залишилися одні спогади, гарний привід встановити їх, продовживши цей красивий час року хоча б на своєму робочому столі.

19.11.2012

Додаток Moonlight Spirits Pro це живі шпалери для вашого андроїда, виконані на тему місяця, містики та інших нічних мешканців вашої уяви. Неймовірне виконання дає реальне усвідомлення що шпалери живі, про що багато хто став забувати, роблячи щось схоже.

17.11.2012

Додаток GyroSpace 3D Live Wallpaper це чергові живі шпалери для андроїда на космічну тематику. Основна краса в даному випадку полягає в повноцінній 3D гіроскопічної реальності, що залишає незабутнє враження від побаченого.

06.11.2012

Додаток Cat in the Box це живі шпалери для всіх у кого на телефоні андроїд і тих серед них, хто любить кішок. А що люблять кішки? Правильно! Кішки люблять коробки, от саме в одній з коробок на вашому робочому столі і розташується милий кошеня.

27.10.2012

Програма Wave це живі шпалери для вашого андроїда, по форм-фактору дуже нагадують хвилю, причому хвилю більше технічного характеру. Як це не дивно, але така досить проста ідея дає гідну хороший ефект, шпалери дуже красиві!

25.10.2012

Програма Paperland Pro Live Wallpaper це цікаві паперові шпалери для вашого андроїда, представляють ж вони собою різні пейзажі, тільки паперові. Згадайте шкільні роки та аплікації які вас примушували робити на уроках малювання, мабуть на цих розробників трудиться не мало обдарованих школярів, аплікації дуже красиві!

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |