живі шпалери для андроїд

27.10.2013

Додаток Space City Free 3D Живі Шпалери це нове прикраси для вашого андроїда, зроблене вже відомим нам розробником OXON, так що якщо ви стикалися з їх продуктами раніше, то вже знаєте що чекають вас тільки позитивні враження і відмінна робота програми. На цей раз нас вирішили побалувати відмінними живими шпалерами на тематику космічного міста, особливості програми далі ;)

15.08.2013

Додаток Dreams Free 3D Живі Шпалери це продовження хрестового походу розробника OXOM, який явно вирішив раз і назавжди покінчити з одноманітністю і нудними робочими столами. Це не перші і явно не останні шпалери які можуть порадувати всіх користувачів андроїда, прикрасивши і пожвавив їх робочий стіл, причому безкоштовно ;)

23.07.2013

Додаток FlyIsland Free 3D Живі Шпалери це новинка від вже полюбився нам видавця, який вирішив створити шпалери всіх видів і кольорів, завоювати звання кращого у своїй справі і ваші серця, само собою. На цей раз прикрасити свій андроїд вам пропонується барвистим островом, який ширяє в небі на тлі фантастичних пейзажів.

11.05.2013

Апокаліпсис це жахливо, трагічно і само собою ніхто не хотів би застати його, але тільки якщо апокаліпсис не показують на екрані телевізора. Але розробники з OXSIONSOFT пішли трохи далі і тепер ви можете спостерігати справжній апокаліпсис на своєму робочому столі, для цього потрібно встановити безкоштовні шпалери Apocalypse 3D Live Wallpaper!

29.04.2013

Живі шпалери для андроїда під назвою Blue Marble HD доступні вже сьогодні для вас, вони готові перетворити вигляд вашого робочого столу приголомшливим видом на нашу рідну планету. Шпалери виконані за останніми технологіями і демонструють неймовірну красу і можливості сучасних графічних процесорів.

08.04.2013

Додаток My Log Home iLWP це дуже гарні і цікаві живі шпалери, пронизані заспокійливої ​​атмосферою вантажного колод будинку, розташованого далеко від галасливих мегаполісів і з прекрасним видом на гори. Шпалери отримали масу нагород за красиву графіку, велику кількість настройок і індивідуальних параметрів.

29.03.2013

Додаток My 3D Fish II це еволюція вже відомого програми - живих інтерактивних шпалер для вашого андроїда, де вся увага сконцентрована на рибок. Друга частина програми не стала міняти концепцію, тому вас чекають всі ті ж милі рибки, але їх більше і вони набагато краще!

27.03.2013

Додаток Screen Speaker це магія музики, яка знайшла візуальне втілення на вашому робочому столі. Насолоджуйтеся прекрасним видовищем - вібруючий динамік, це дійсно заворожує, а реалістичність того, що відбувається дозволить вам вловлювати ритми, які він відбиває.

20.03.2013

Додаток The Nautilus це живі шпалери для андроїда, при розробці яких було вирішено відступитися від прийнятих норм і зробити все трохи інакше. Для початку ці шпалери не представляють собою будь-якого пейзажу, це повноцінна можливість стати пасажиром підводного човна Nautilus!

07.03.2013

Додаток 3D Car Live Wallpaper це шпалери з прекрасними автомобілями, доступне для вашого улюбленого андроїда. Тепер можна зняти постери зі стіни і розмістити вашу мрію на робочий стіл в телефоні, вибір автомобілів тут просто вражаючий!

09.02.2013

Додаток Solar System HD Deluxe Edition це космічні живі шпалери для вашого андроїда, дуже гарні і виконані у високій HD дозволі. У найближчі кілька місяців розробники обіцяють багато оновлень, так що качайте і шпалери оселяться у вас на робочому столі на довгий час!

31.12.2012

Програма 3D New Year Countdown це унікальні живі шпалери для вашого андроїда, орієнтовані на прийдешній свято, залишилося до якого менше доби. Важливою особливістю шпалер є таймер зворотного відліку, що вимірює час що залишився до заповітного моменту.

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |