живі шпалери для андроїд

27.10.2013

Додаток Space City Free 3D Живі Шпалери це нове прикраси для вашого андроїда, зроблене вже відомим нам розробником OXON, так що якщо ви стикалися з їх продуктами раніше, то вже знаєте що чекають вас тільки позитивні враження і відмінна робота програми. На цей раз нас вирішили побалувати відмінними живими шпалерами на тематику космічного міста, особливості програми далі ;)

15.08.2013

Додаток Dreams Free 3D Живі Шпалери це продовження хрестового походу розробника OXOM, який явно вирішив раз і назавжди покінчити з одноманітністю і нудними робочими столами. Це не перші і явно не останні шпалери які можуть порадувати всіх користувачів андроїда, прикрасивши і пожвавив їх робочий стіл, причому безкоштовно ;)

11.05.2013

Апокаліпсис це жахливо, трагічно і само собою ніхто не хотів би застати його, але тільки якщо апокаліпсис не показують на екрані телевізора. Але розробники з OXSIONSOFT пішли трохи далі і тепер ви можете спостерігати справжній апокаліпсис на своєму робочому столі, для цього потрібно встановити безкоштовні шпалери Apocalypse 3D Live Wallpaper!

29.04.2013

Живі шпалери для андроїда під назвою Blue Marble HD доступні вже сьогодні для вас, вони готові перетворити вигляд вашого робочого столу приголомшливим видом на нашу рідну планету. Шпалери виконані за останніми технологіями і демонструють неймовірну красу і можливості сучасних графічних процесорів.

08.04.2013

Додаток My Log Home iLWP це дуже гарні і цікаві живі шпалери, пронизані заспокійливої ​​атмосферою вантажного колод будинку, розташованого далеко від галасливих мегаполісів і з прекрасним видом на гори. Шпалери отримали масу нагород за красиву графіку, велику кількість настройок і індивідуальних параметрів.

29.03.2013

Додаток My 3D Fish II це еволюція вже відомого програми - живих інтерактивних шпалер для вашого андроїда, де вся увага сконцентрована на рибок. Друга частина програми не стала міняти концепцію, тому вас чекають всі ті ж милі рибки, але їх більше і вони набагато краще!

07.03.2013

Додаток 3D Car Live Wallpaper це шпалери з прекрасними автомобілями, доступне для вашого улюбленого андроїда. Тепер можна зняти постери зі стіни і розмістити вашу мрію на робочий стіл в телефоні, вибір автомобілів тут просто вражаючий!

09.02.2013

Додаток Solar System HD Deluxe Edition це космічні живі шпалери для вашого андроїда, дуже гарні і виконані у високій HD дозволі. У найближчі кілька місяців розробники обіцяють багато оновлень, так що качайте і шпалери оселяться у вас на робочому столі на довгий час!

10.12.2012

Magic Christmas Live Wallpaper це чергова спроба підготувати ваш улюблений андроїд до різдва і нового року, а саме - красиві живі шпалери. Зробіть свій робочий стіл гарним, інтерактивним і чарівним, в кінці-то кінців.

04.12.2012

Додаток New York Winter Live Wallpaper це живі шпалери з декораціями різдвяного Нью-Йорка, дуже красиво і саме до свят! Маса налаштувань і строго витримана тематика різдва допоможуть налаштувати шпалери належним чином, створивши потрібний настрій і красу.

28.11.2012

Додаток Christmas Tree 3D це шпалери для вашого андроїда які вже заздалегідь допоможуть вам налаштуватися на атмосферу свята, чудес і веселощів. Само собою йдеться про свято нового року і різдва, самих характерним атрибутом яких є різдвяна ялина.

27.11.2012

Додаток Winter 3D Live Wallpaper це живі шпалери на андроїд виконані в нагальною темою зими, яка наближається повільно, але вірно. Так буде сніг на вашому андроиде, оцініть це красиве і мальовниче час року.

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |