дзвінки для андроїд

09.03.2016

Додаток, який надасть неоціненну допомогу всім хто дуже багато спілкується по мобільному телефону, воно допоможе зрозуміти багато речей, на які найчастіше уваги ми не звертаємо.

02.04.2014

Кожен з вас стикався з ситуацією коли коханий смартфон дзвонить в самий невідповідний момент, але програма Agent - do not disturb & more готова допомогти вам уникнути подібних негативних ситуацій.

11.07.2013

Додаток Nomeroteka це чудовий визначник номера для вашого андроїда і одночасно прекрасна телефонна база, що містить більшість актуальних номерів по Росії. Тепер ніяких таємних дзвінків, ніяких загадок, все спілкування буде прозоре і ви завжди будете володіти потрібною інформацією про співрозмовника.

18.04.2012

Video Ringtone Maker - Дуже хороший додаток, за допомогою якого можна встановлювати відео рінгтони на телефон.

03.01.2012

Call Recorder Total Recall - Представляємо програму Total Recall Recorder, яка за фактом є однією з кращих для зберігання голосової та аудіо інформацій. Програма дозволяє записувати телефонні розмови, а також виконує функцію звичайного диктофона для запису голосових заміток і т.п.

19.11.2011

CallTimerPro Free - обмеження тривалості дзвінків з можливістю авто-відбою і передзвону.

13.10.2011

AutoRecall - Додаток дозволить автоматом і заново накопичити номер при сигналі "зайнято" або у відсутності гудка. Перепочинок між комплектами гудків номера має можливість існувати окремо. До дзвін триває до того часу, поки ви ніяк не додзвонитися або ніяк не зупините до дзвін вручную.Удобна програмка тепер стала доступна і для сімейства комунікаторів на основі Android.

06.03.2011

Total Recall Recorder-Представляємо програму Total Recall Recorder, який за фактом є однією з кращих для зберігання голосової та аудіо інформацій. Програма може записувати телефонні розмови, плюс до цього голосові повідомлення і голосові меткі.Ета програма надзвичайно зручна - Recall Recorder зберігає звуки в різних різноманітних форматах, а як бонус - записи можна розділяти за категорям і записувати в конкретні категорії конкретні записи.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |