будильник для андроїд

27.03.2016

Серед безлічі будильників на андроїд цей явно в стані виділятися завдяки досить незвичайною ідеї, яка однозначно змусить вас прокинутися вранці!

08.11.2012

Програма Morning Bird Alarm Clock це чергова різновид будильника для вашого андроїда. Цього разу розробка заснована на теорії про те що саме правильне пробудження - природне, але своєчасне, як їм вдалося поєднати - читайте далі.

17.10.2012

Програма Alarm Clock Millenium це нові технології на варті вашого сну, точніше навпаки ... вони будуть боротися з вашим сном =) Ранок - найжахливіший час дня для тих хто важко прокидається, часом без хитрощів і вивертів уже не обійтися, тоді на допомогу і приходять подібні програми.

24.07.2012

Додаток Puzzle Alarm Clock PRO створено спеціально для тих хто складно прокидається вранці, а прокинутися-то обов'язково потрібно! Цей будильник не дозволить вам вчинити як зазвичай - виключити і заснути, він не вимкнеться поки ви насправді не прокинетеся.

07.05.2012

Програма Bedside Alarm Clock допоможе вам якісно, ​​яскраво і з хорошим настроєм прокидатися щоранку, без накладок та інших непотрібних проблем. Дуже стильний дизайн, безліч фарб і функцій, і це ще не все!

17.01.2012

Caynax Alarm Clock - Якщо вам набрид фондовий будильник і його функцій не відповідають вашим очікуванням, то ця програма для Вас. Що нового в цій версії:

 • Після останнього оновлення програма не працює на Android пристроях нижче Froyo.
 • Перезапустіть додаток після установки.
 • 06.07.2011

  Alarm Clock - Цей будильник перетворює ваш андроїд у прекрасні цифрові годинник з чудовими темами і будильником, який вміє програвати ваші улюблені мелодії. Існує навіть вбудований ліхтарик, щоб освітити темряву!

  19.05.2011

  Скріншот: G-Alarm - будильник який не дасть вам проспати. Програма має стильний дизайн, а також має досить хорошим функціоналом і надійністю. особливістю будильника є міні ігри, що б відключити аларм. вам потрібно вирішити або пройти не складну гру. після цього вам вже точно не захочеться спати і ви не встигнете на роботу ...

  09.05.2011

  Math Alarm Clock - Щоб вимкнути цей будильник потрібно вирішити не дуже складний приклад. Тут і проявиться всі ваші знання шкільної програми, протягнути потрудитися чуть-чуть, зате з таким будильником дуже складно буде куди небудь проспати.

  « Попередня
  • 1
  Следующая »
  © 2011-2019 mob-core.com  |