браузер для андроїд

07.11.2013

Програма UC Browser це чудовий браузер для вашого андроїда, у бік якого вже звернулися погляди більш ніж 400 мільйонів користувачів, а це не жарт! Сталося так завдяки його швидкості, зручності у використанні і широким можливостям, що дає вам реалізувати свої плани та ідеї.

27.08.2013

Додаток Photon Flash Player & Browser це відмінний варіант для всіх користувачів андроїда які активно користуються інтернетом на своїх пристроях, тому що в даному випадку вам представлений прекрасний і функціональний браузер і вбудований Flash плеєр, який так само підійде і до інших браузерам, що робить його універсальним .

09.03.2013

Opera browser це черговий виток еволюції і більше нових можливостей для власників мобільних пристроїв на андроиде. Додатки, подібні до цього обов'язково повинні бути в кожному пристрої, тому що поєднують в собі все краще що можна знайти на маркеті сьогодні.

17.10.2012

Програми Tint Browser + Adblock це новий зручний браузер для андроїда і невеликий бонус - аддон для браузера, що дозволяє розпрощатися з набридливої ​​рекламою. Для установки доступно 2 окремих файлу, один - браузер, інший - аддон, першим встановити варто браузер.

16.04.2011

Ucweb - китайський веб браузер підтримує багато функцій і при цьому використовує мало трафіку, що робить серфінг по інтернету більш приємним і швидким.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |