блокнот для андроїд

04.04.2013

Додаток quickMemo це прості нотатки, дуже зручні і дозволять вам робити свої записи швидко і просто. Тут немає зайвих і непотрібних функцій, немає незрозумілих особливостей та інших хитрощів, тут є лише можливість залишити замітку і все, а хіба потрібно щось інше?

15.08.2012

Програма Handy Note це своєрідна записна книжка, головна особливість якої полягає в тому що всі записи потрібно робити руками. Розробники врахували всі скарги користувачів на подібні програми і писати вам буде максимально комфортно і зручно, віддача "пера" вражаюча.

22.07.2012

Програма BugMe! Stickies буде шалено корисна всім тим хто любить і користується нотатками, використовуючи для цього різнокольорові клейкі папірці. Але час папірців вже давно минуло і сьогодні їх аналог можна розмістити у своєму телефоні або планшеті.

04.08.2011

PenSupremacy - Додаток для запису від руки, аналог Penultimate для для iPad-a. Робіть помітки, зберігайте ескізи і поділіться своїми ідеями прямо з програми в Evernote, Facbook, Picasa, PicSay т.д..

04.03.2011

За покупками - Перше додаток з авто-підказками і категоріями товарів (молокопродукти, овочі, косметика і т.д.) російською мовою. Допоможе швидко створити і автоматично структурувати список товарів за категоріями. Ходіть по магазину, завантажуйте продукти у візок і викреслюйте те, що вже куплено. Обмінюйтеся списками з іншими користувачами.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |