Лаунчер для андроїд

23.06.2015

Давно не було у нас корисних додатків і ось на очі потрапив досить оригінальний лаунчер для андроїда, який насправді корисний, особливо для дітей і пенсіонерів.

01.06.2013

Програма SickSky Launcher створена для тих користувачів андроїда які втомилися отбесполезних наворотів істремятся кпростоте ібистрой роботі пристрою. Норазве є щось простіше ніж голий андроїд? Тепер є іето додаток перед вами!

23.05.2013

Унікальне у своєму роді додаток Best Gesture Launcher Free доступно для андроїда і готово зробити ваше життя трохи простіше. Це спеціальний лаунчер, що дозволяє запустити будь-який додаток, відкрити файл або потрібний сайт, зробити телефонний дзвінок всього за два етапи, так що тут все дуже швидко і просто.

14.03.2013

Додаток Sphere Next Launcher Theme 3D це сферична тема для вашого андроїда, нещодавно випущена і активно розвивається. Сферичні об'єкти, метал і властивий йому блиск - ось основи, на яких була ця тема створена.

09.01.2013

Додаток DCikonZ ADW Apex Nova Go Theme це відмінна тема для двох лаунчер - Apex, Go і Nova Launcher, що відрізняється елегантністю і тонуванням. Зробіть свій андроїд красивим, цікавим і відрізняється від інших!

26.12.2012

Додаток Magnetic HD Apex Nova Theme це дуже красива і оригінальна тема для лаунчер Apex і Nova, створена під впливом магнітних полів, тяжіння та інших фізичних основ. Як це не дивно, дизайн вийшов дійсно привабливим.

07.10.2012

Програма Windows 8 PC HD Apex Theme це розширення для лаунчера Apex, воно дозволить вам представити що встановлений у вас ніхто інша як абсолютно нова операційна система Windows 8. Доступно в HD якості і тільки для Apex Launcher!

05.10.2012

Програма Fake iPhone 5 це те що зробить ваш андроїд моторошно схожим на новинку сезону - п'ятий iPhone. Крім того що це безумовний хіт який буде шуміти ще довгий час, це і iOS 6, яка має багато особливостей і поліпшень в порівнянні з минулими версіями.

03.10.2012

Програма MXHome Launcher 3.0 це прекрасний варіант дизайну для вашого андроїда, розробники даного додаток кваліфікуються на 3D ефекти, звідси і всі смаколики. Реалізуйте свої творчі ідеї та оптимізуйте роботу вашого пристрою за допомогою даного лаунчера!

07.09.2012

Додаток Transformers Bumblebee Theme це розширення стилів вашого андроїда, тематика ж - трансформери, але не як минулого разу, а саме один, найвідоміший - Бамблбі. У дослівному перекладі його звуть джміль, він яскраво-жовтого кольору і служить вірним автомобілем головного героя.

09.08.2012

Додаток Holo Launcher HD це лаунчер для вашого андроїда який імітує саму останню його версію 4.1.1 або ж Jelly Bean. Якщо у вас немає можливості оновитися до останньої версії або ваш пристрій її не підтримує, не біда, саме для вас і був створений цей лаунчер.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |