Лаунчер для андроїд

23.06.2015

Давно не було у нас корисних додатків і ось на очі потрапив досить оригінальний лаунчер для андроїда, який насправді корисний, особливо для дітей і пенсіонерів.

10.07.2013

Додаток Turbo Launcher це неймовірно швидкий лаунчер для вашого андроїда з широким спектром налаштувань. Він розроблений з використанням інноваційних розробок, результатом чого є його висока швидкість роботи, безпека, стабільність в роботі і відмінний дизайн.

01.06.2013

Програма SickSky Launcher створена для тих користувачів андроїда які втомилися отбесполезних наворотів істремятся кпростоте ібистрой роботі пристрою. Норазве є щось простіше ніж голий андроїд? Тепер є іето додаток перед вами!

23.05.2013

Унікальне у своєму роді додаток Best Gesture Launcher Free доступно для андроїда і готово зробити ваше життя трохи простіше. Це спеціальний лаунчер, що дозволяє запустити будь-який додаток, відкрити файл або потрібний сайт, зробити телефонний дзвінок всього за два етапи, так що тут все дуже швидко і просто.

21.03.2013

Додаток Next Launcher 3D це новітній лаунчер, розроблений спеціально для андроїда вже відомою командою, яка працювала над Go launcher, настійно рекомендую оцінити те, що у них вийшло. Штовхніть свою уяву і оцініть справжнє, живе 3D, яке тут вам і пропонують.

14.03.2013

Додаток Sphere Next Launcher Theme 3D це сферична тема для вашого андроїда, нещодавно випущена і активно розвивається. Сферичні об'єкти, метал і властивий йому блиск - ось основи, на яких була ця тема створена.

03.03.2013

Програма Conjure являє собою дуже швидкий і розумний лаунчер, чудово запакований і прекрасно відповідний для пристрою будь-якої потужності. Цей лаунчер НЕ буде живити ваші надії, все як завжди - відкривайте додатки, перемикайте Wi-Fi і багато іншого.

09.01.2013

Додаток DCikonZ ADW Apex Nova Go Theme це відмінна тема для двох лаунчер - Apex, Go і Nova Launcher, що відрізняється елегантністю і тонуванням. Зробіть свій андроїд красивим, цікавим і відрізняється від інших!

26.12.2012

Додаток Magnetic HD Apex Nova Theme це дуже красива і оригінальна тема для лаунчер Apex і Nova, створена під впливом магнітних полів, тяжіння та інших фізичних основ. Як це не дивно, дизайн вийшов дійсно привабливим.

15.11.2012

Додаток Dryad це небувала тема на ваш андроїд з встановлених Go Launcher EX, вона відкриє абсолютно нові технічні можливості і незабутній дизайн. Динаміка, нововведення, зручність і анімація, все це Dryad!

09.10.2012

Додаток GLASS APEX-NOVA-GO THEME це спеціальна скляна тема для трьох лаунчер: Apex Launcher, Nova Launcher і Go Launcher EX. Нові меню, іконки і всі інші елементи дизайну вашого андроїда стануть скляними!

07.10.2012

Програма Windows 8 PC HD Apex Theme це розширення для лаунчера Apex, воно дозволить вам представити що встановлений у вас ніхто інша як абсолютно нова операційна система Windows 8. Доступно в HD якості і тільки для Apex Launcher!

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |