Стрілялки для андроїд

31.01.2013

Гра Call of Mini Brawlers кине вас в черговий бій з зомбі, яких ми вже побачили багато видів і билися з ними в різних умовах, але класика залишається жива. Під класикою мається на увазі те що якщо знести зомбі голову - він загине, тим і займемося ;)

29.01.2013

Гра Pocket Warz це чудовий шутер, якому було присвоєно статус "кишенькового" після того як він був випущений на андроїд і тепер базується на вашому телефоні в кишені. Вам належить грати за мурашки, що захищає наш світ від зла і чужоземних атак.

18.01.2013

Гра Ambush Zombie 2 дає вам другий шанс стати кращим вбивцею зомбі на світі, що логічно, зробити це буде важче ніж в минулій частині, так що не розслабляйтеся. Цікава особливість - додали мирних громадян, стріляти в яких - тільки карму псувати ;)

16.01.2013

Гра AntiViral це відмінний шутер, виконаний у стилі світу бактерій, де вам належить знищувати всілякі віруси, реальнi, не комп'ютерні ;) Випробуйте всі неймовірне зброю і броню, знищуйте ворогів заради чистоти організму.

13.01.2013

Гра Memes vs Zombies це пародія на весь оточуючий нас інтернет, який заполонили зомбі і меми, прийшов час їм битися! подорожуйте по світу і кидайте зомбі, повинен залишитися хтось один!

22.12.2012

Гра Final Battle On Mystery Planet це черговий вантажу для андроїда, що представляє собою динамічний платформний шутер в стилі ігор 90-х. Вам належить битися за виживання свого героя і всього людства, не пропустіть такої епічність шанс проявити себе.

11.12.2012

Гра Zombie NWO це знову зомбі, знову шутер, знову на андроїд =) Тематика зомбі і вірусу поглинув все населення планети все більше набирає популярність, так що оцініть нового нащадка моди, зробленого в стилі класичних стрілялок.

30.11.2012

Гра BadBoys це скролл-шутер про самих поганих хлопців, вони настільки погані що несуть лише страх і руйнування в навколишній світ, як тільки андроїд їх терпить? Шутер забезпечили кумедній мультяшной графікою, що робить його комедійність більш яскравою і виділяється.

25.11.2012

Zeus Arena це відв'язний шутер, виконаний на движку відомої гри Quake 3, чому саме так? Бо саме цей движок був і залишається одним з найпопулярніших, він простий і неймовірно динамічний, так що насолоджуйтесь звичними відчуттями в новому форматі.

22.11.2012

Гра Jet Raiders запропонує вам забути про погану графіки та безцільним польотів на андроиде, адже розробляючи цей аркадний шутер враховувалися всі помилки конкурентів. Просунутий і затягує геймплей допоможе вам відволіктися від сірих буднів на багато годин!

21.11.2012

Гра Call of Mini: Double Shot це продовження відмінної шутера для андроїда, продовження вимушене, аж надто популярною виявилася перша частина! Проста, але дуже красива анімаційна графіка, натовпи зомбі і справжнє задоволення від їх знищення, ось що всім потрібно!

04.11.2012

Army of Darkness Defense - дивовижні пригоди в минулому, за мотивами фільму "Зловісні мерці", сюди вас занесло для допомоги самому королю Артуру. На замок короля почастішали напади нечисті, вам і вашій команді необхідно будь-що не стало знищити ворога і врятувати королівство від неминучої смерті.

© 2011-2017 mob-core.com  |