Стрілялки для андроїд

27.01.2016

Новий тир для андроїда, який не зможе похвалитися чимось особливим, крім скромної графіки, що дозволить грати в нього навіть на слабких гаджетах, подробиці - далі.

12.09.2015

Розробники з Poison Games вже давно зарекомендували себе як шанувальники усього страшного, похмурого, так що нічого дивного що з'явився черговий похмурий шутер;)

23.02.2015

І, нарешті, третій учасник сьогоднішнього хітпараду - сама солідна з цих трьох ігор, солідна за всіма параметрами, особливо за кількістю шанувальників, подивимося чим вона всіх так зачепила;)

11.12.2014

Нова гра про снайпера! Складно сказати що вона хоч чимось мене здивувала, але все ж рекомендую поглянути на неї тим хто не упускає можливості постріляти!

10.07.2014

Можливо хтось з вас вже став забувати старі добрі ігри про зомбі ... жарт звичайно, але проте ось ще одна гра про ходячих мерців, які повинні бути вбиті у великій кількості!

10.05.2014

Цей цікавий шутер сильно нагадує одну дуже стару і цікаву гру, яка називалася Counter Strike, яку останнім часом намагаються активно відродити, з перемінним успіхом ...

14.03.2014

Гра FRONTLINE COMMANDO 2 це продовження знаменитого сиквела від не менш знаменитого розробника на ім'я Glu, на щастя це як і раніше шутер з видом від третьої особи, так що якщо вам подобалася перша частина - вперед!

21.01.2014

Любите гри в стилі майнкрафт? Або класичні, піксельні шутери від першої особи? Тоді гра Block Gun 3D: Haunted Hollow просто створена для вас! Це справжній піксельний хоррор на виживання! Ваші найстрашніші кошмари оживуть в цій грі у вигляді піксельних блоків.

16.01.2014

Гра ROBOCOP для андроїда це офіційне дітище від творців заново перезняті однойменного фільму, світова прем'єра якого намічена на 30 січня цього року! Вже скоро мільйони людей побачать цей шедевр в новому світлі, а поки можна побігати і постріляти на андроиде ;)

07.01.2014

Настав час зберігачам світу пробудитися! Планета охоплена хаосом через натиску військ нежиті. Вам належить зіграти головну роль у збереженні миру у всесвіті за допомогою могутніх героїв у грі для мобільних платформ SHOOTING PANG. Так що трощіть зомбі і не відмовляйте собі в задоволенні, не звертаючи увагу на інші аналоги, гра того варта!

07.12.2013

WALL DEFENSE: ZOMBIE MUTANTS - це чудова гра, наповнена кривавим екшеном і захоплюючим геймплеєм, а найголовніше - вона знову про зомбі! Як їх тільки ще не знищували, але вони не кінчаються, так що вам варто завантажити цю програму і, тим самим, трохи зменшити їх кількість, тому що без цього явно не обійдеться!

23.10.2013

Гра iSnipe: Z - це продовження вже всіма відомої гри Green Force: Zombies, яка надасть вам унікальний досвід в іграх жанру FPS - симуляторі снайпера, що трохи виділяє цю гру на тлі інших. Спостерігайте за нежиттю в оптичний приціл вашої гвинтівки і вирішуйте самі хто помре негайно, а хто на пару секунд пізніше.

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |