Стратегії для андроїд

20.12.2015

Гра, яка повинна перекинути вас на протилежну сторону барикад, тому що битися доведеться в ролі монстрів проти злих людей, буває ж таке!

12.12.2015

Продовжуємо оглядати мобільні стратегії, які успішно і не дуже копіюють всім відомий хіт, згадувати який в черговий раз навіть не хочеться. Приступимо!

02.11.2014

Ще одна рольова гра з покроковим геймплеєм, таких ігор досить мало, тому пропоную приділити цій небагато часу і дати шанс на існування!

16.06.2014

Гра створена на основі багатовікового протистояння кішок і мишей, що цікаво, гра містить відсилання до багатьом відомим роботам, так вийшло чи в підсумку щось варте?

26.05.2014

Чергова гра про наслідки зомбі апокаліпсису яка дозволить вам навчитися виживати в новому світі, розвивають свою власну стратегію на таку ось ситуацію, подужаєте?

19.04.2014

Гра 2020: Моя Країна це чергова містобудівна стратегія яка стала лаконічним продовженням гри «Моя країна», від того ж самого чудового розробника на ім'я GIGL!

23.03.2014

Створіть своє власне давньогрецьке держава в знаменитій багатокористувацької онлайн-стратегії Grepolis, тепер доступною і для мобільних пристроїв! У цьому жанрі висока конкуренція, так що стандарти теж на висоті!

17.02.2014

Поборотися в битві за королівства вам пропонує гра King's Empire, тут вас вже чекають величезні кількості гравців з усіх морів, так що приєднуйтесь і покажіть на що здатні ви! Магія, дракони і лицарі чекають нового героя!

09.10.2013

Гра Angry World відправить у вас дивовижні і зовсім незвичний світ в який ви потрапили зовсім випадково переживши страшне корабельну і на даний момент єдина ваше завдання - вижити за всяку ціну. Головним ускладненням є те що ви тут не самотні, світ населяють агресивні істоти які готові знищити вас, але не варто здаватися, чиніть опір!

31.08.2013

Гра Clash of Lords дозволить справжньої магії буквально ожити у ваших руках, тому що тільки ця стратегія насправді змусить ваше серце калатати частіше а руки тремтіти в передчутті. Крім магії вас так само чекає величезна кількість екшену та інших приємних моментів як і в будь-який інший нової стратегії.

23.08.2013

Гра Revo Ludo Free це черговий виток еволюції для такої настільної гри як Лудо, так само її називають Парчіс, але не залежно від назви це своєрідна настільна стратегія в яку може грати від двох до чотирьох гравців, тут присутній елемент несподіванки, що робить гру складною і цікавою, особливо якщо це революційна ідея, перетворюючої класичне виконання.

21.08.2013

Гра Friendly Fire! Піднімає всіх стратегів і тактиків на захист честі своєї країни, ворог вже близько і необхідно розбити його в пух і прах. Ситуація в цілому класична - створюйте могутню армію, розвертайте зміцнення які стримуватимуть противника на підході до бази і скоряйте все, на що впаде ваш погляд!

« Попередня
© 2011-2017 mob-core.com  |