Довідкові для андроїд

10.03.2014

Nexercise = fun weight loss - це унікальне додаток для мобільних пристроїв, яке здатне мотивувати вас на заняття спортом або фітнесом. Забудьте про всі старі методи мотивації, які не завжди вам допомагали.

27.02.2014

Додаток Rate & Goods допоможе вам не заблукати в сучасному достатку всіляких товарів якими завалені полиці магазинів. Вибирайте, оцінюйте і робіть кращі покупки, ринок змінюється, прийміть в цьому участь!

26.01.2014

Amazing Minecraft House - це додаток для мобільних платформ, яке не повинен обійти стороною любитель майнкрафт! Одна з найважливіших деталей при грі в Minecraft - це ваш дім! У цьому додатку вам запропонують відмінні варіанти його споруди!

04.01.2014

Додаток Gym Guia Completa створено для тих людей хто з настанням нового року вирішив всерйоз зайнятися собою і своїм тілом зокрема. Так само додаток прекрасно підійде і тим хто вирішив зайнятися цим раніше і вже досяг деяких успіхів, але проте потребує деякої інформаційної підтримки, тому що в даному випадку вашій увазі представлена ​​дуже докладна і фактично безцінна енциклопедія по тренуваннях всіх м'язів свого тіла!

16.10.2013

Додаток TrackChecker стане незамінним для тих користувачів андроїда які часто користуються послугами пошти або замовляють щось у зарубіжних інтернет-магазинах, тому що найчастіше подібні покупки супроводжуються цілком коректним питанням - «Де моя посилка?». Інтернет заповнений всілякими сервісами для відстеження, але тепер такий є і у вас в телефоні!

26.09.2013

UNIWeather - додаток, що стало нещодавно доступним на пристроях Android, яке дозволяє вам переглядати погоду і має масу всіляких функцій. Зручний і продуманий інтерфейс дозволяє вам легко орієнтуватися в додатку, ви завжди будете знати детальну інформацію про погоду у вашому вибраному місті чи регіоні.

23.07.2013

Програма Bro Recipes створена мужиками для мужиків, з однією єдиною метою - поділитися безцінним накопиченим досвідом з виживання в сучасних умовах без самки. Не варто ставитися до додатка з претензіями, воно досить комічне і просто забавне з метою ознайомлення, а й з рахунків не списував, інформація тут реально корисна!

17.07.2013

Додаток Довідник грибника 2013 це найсвіжіша інформація для всіх хто любить вибратися в ліс і позбирати гриби. Якщо ви навіть досвідчений грибник, часом гриб може викликати сумніви, що вже говорити якщо віднести вас до професіоналів не можна, так чи інакше вся вичерпна інформація знаходиться тут.

05.06.2013

Додаток Top Games створено для всіх хто любить грати і воліє стежити за ігровою індустрією і успіхами своїх друзів. На сьогодні програма пропонує вам список, складений з кращих ігор, розбитих за категоріями в кількості більше 250 штук, а так само рейтинг найбільш активних гравців з усього світу в різних іграх та досягнення.

06.12.2012

Додаток Guide Minecraft це докладна енциклопедія і керівництво по знаменитій грі Майнкрафт, доступна для користувачів андроїдів. На сьогоднішній день це найбільш детальне керівництво з усіх існуючих, незамінне для фанатів гри.

05.04.2012

З AlterGeo легко вибрати місце для відпочинку, отримати корисні рекомендації та кращі знижки і бонуси в міських закладах AlterGeo - мобільний геосоціальних сервіс, який допомагає орієнтуватися в сучасному місті. Отмечайтесь у відвідуваних місцях, діліться відгуками і фотографіями з друзями, плануйте зустрічі в нових цікавих місцях міста, користуйтеся спеціальними пропозиціями AlterGeo та закладів-партнерів.

22.03.2012

Якщо у Вас є пристрій з андроїдом на борту, то для вас є відмінне додаток, що виконує всі вищеперелічені функції - Купонатор. Ця програма відкриває доступ до однойменного сайту, всі можливості якого ви отримуєте в кишенькової версії на своєму смартфоні.

« Попередня
© 2011-2017 mob-core.com  |